ycipk-17e1yb

Joaquin Phoenix dostaje cynk o porwaniu

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "Inherent Vice" Paula Thomasa Andersona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joaquin Phoenix dostaje cynk o porwaniu
(ONS.pl)
ycipk-17e1yb

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "Inherent Vice" Paula Thomasa Andersona. Dzieło stanowi adaptację powieści Thomasa Pynchona wydanej w Polsce pod tytułem "Wada ukryta". Akcja książki rozgrywa się w Los Angeles w 1969 roku. Prywatny detektyw Larry Doc Sportello (Joaquin Phoenix) dostaje od swojej byłej dziewczyny (Reese Witherspoon) cynk o planowanym porwaniu jej obecnego przyjaciela.
<br /Niedługo potem znikają obydwoje. Doc stara się rozwiązać zagadkę. Tropiąc porywaczy, natyka się na zblazowanych policjantów, zbrojących się czarnych nacjonalistów, zwalczających miejską partyzantkę faszyzujących Aryjskich Braci, a także złowrogą i tajemniczą organizację Złotego Kła. Doc odkrywa mimochodem to, co stanowi "wadę ukrytą" cywilizacji.

Nową zapowiedź można znaleźć poniżej:

W obsadzie znaleźli się także Benicio Del Toro, Owen Wilson, Martin Short, Jena Malone, Josh Brolin, Katherine Waterston, Peter McRobbie i Timothy Simons. Joanna Newsom pełni rolę narratorki.

ycipk-17e1yb

Paul Thomas Anderson ("Aż poleje się krew", "Mistrz") nie tylko wyreżyserował film, ale jest również autorem jego scenariusza oraz producentem. Muzykę do obrazu skomponował Jonny Greenwood.

Do szerokiej dystrybucji dzieło ma trafić 12 grudnia.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

ycipk-17e1yb

* "Inherent Vice": zobacz nowe zdjęcia z filmu Joaquina Phoeniksa*

* Joaquin Phoenix przerażony sławą*

* Ten film ocalił Joaquina Phoeniksa*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-17e1yb

ycipk-17e1yb
ycipk-17e1yb