Trwa ładowanie...
Megafon.pl
josh brolin
31-03-2014 22:39

Josh Brolin mógł być Batmanem

Josh Brolin miał szansę na rolę Batmana w filmie "Batman vs. Superman", czyli sequelu "Człowieka ze stali".

Josh Brolin mógł być BatmanemŹródło: AFP
d26mitj
d26mitj

Josh Brolin miał szansę na rolę Batmana w filmie "Batman vs. Superman", czyli sequelu "Człowieka ze stali". Rola powędrowała ostatecznie do Bena Afflecka, jednak Brolin był także brany pod uwagę przez reżysera Zacka Snydera.
- Rozmawiałem z Zackiem o tym projekcie - przyznał Brolin. - W końcu uznaliśmy jednak, że to nie jest najlepszy pomysł. To była nasza wspólna decyzja.

- Co do Bena Afflecka, to nie podobała mi się reakcja ludzi na wieść o jego obsadzeniu w roli Batmana. Internauci nie mają szacunku. Jak można obwiniać aktora o to, że gra? Rozumiem, że fani mają swoje widzimisię, ale zapominają, że aktorzy to też ludzie. Gdy siedzi się przed komputerem, bardzo łatwo jest napisać: "Życzę mu śmierci". I opublikować coś takiego. Ale adresat to przeczyta, może jego dzieci to przeczytają, jego żona. Zapominamy, że to, co piszemy w sieci, też ma swoją wagę i że w tej sieci pozostaje.

Przypomnijmy, że w sequelu "Człowieka ze stali" Ben Affleck zagra u boku Henry'ego Cavilla (Superman), a także Amy Adams (Lois Lane), Gal Gadot (Wonder Woman) i Jesse Eisenberga (Lex Luthor).

Josha Brolina mogliśmy podziwiać ostatnio w filmie "Oldboy: Zemsta jest cierpliwa".

(Megafon.pl/ma)

d26mitj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26mitj