GwiazdyJulia Roberts zachwycona Adele

Julia Roberts zachwycona Adele

Julia Roberts zachwycona Adele
Źródło zdjęć: © Eastnews
09.12.2011 16:46, aktualizacja: 20.08.2018 14:10

Julia Roberts należy do grona zagorzałych fanów Adele. W artykule dla magazynu "Entertainment Weekly" aktorka nie szczędzi wokalistce ciepłych słów.

Julia Roberts należy do grona zagorzałych fanów Adele. W artykule dla magazynu "Entertainment Weekly" aktorka nie szczędzi wokalistce ciepłych słów. Jak sama przyznała, nie słyszała o Adele aż do chwili, w której jej fryzjer pożyczył jej płytę.
- Posłuchałam tej muzyki i pomyślałam: "Jak mogłam przez tyle lat żyć nie wiedząc o tej dziewczynie?" - opowiada Roberts. - "Someone Like You" to zapewne ulubiona piosenka wszystkich, ale ja naprawdę ją uwielbiam.

- Podoba mi się też teledysk, Adele wygląda ślicznie z tymi kreskami na powiekach. Jej muzyka jest tak osobista, że człowiek ma wrażenie, że wchodzi w jej życie, angażuje w jej sprawy. Gdy ostatnio media poinformowały o operacji Adele, wszyscy moi znajomi mówili: "O Boże, słyszeliście o Adele?". Coś mi się wydaje, że nie tylko ja czuję się zaangażowana w jej życie. Ona mogłaby być naszą sąsiadką, koleżanką z klubu książki. To, że tak ją traktujemy, to ogromny dar.

Aktorkę mogliśmy podziwiać ostatnio w komediodramacie "Larry Crowne - uśmiech losu" u boku Toma Hanksa. Już 16 marca 2012 roku w polskich kinach zagości film "Królewna Śnieżka", w którym Julia Roberts wcieliła się w złą królową.

Dorobek Adele zamyka album "21" ze stycznia 2011 roku.

(Megafon.pl/ma)

Źródło artykułu:Megafon.pl