Blisko ludziKate i William winni plagi rozwodów?

Kate i William winni plagi rozwodów?

Kate i William winni plagi rozwodów?
Źródło zdjęć: © AP

26.04.2012 13:56, aktual.: 10.05.2012 12:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ich ślubnym splendorem oraz narzeczeńskim i małżeńskim szczęściem zachłystywał się cały świat. Efekty? Opłakane! Ślub Kate i Williama zaowocował wybuchem ślubnego entuzjazmu. Teraz co ósma para, która pobrała się w tym czasie, żałuje powiedzenia sakramentalnego „tak”…

Kiedy rok temu na ślubnym kobiercu stanęła królewska para, w ich ślady poszło wiele innych zakochanych osób. Kate i William nie byli jedynymi, którzy w tym dniu przysięgali sobie miłość. Niestety, jak pokazują badania, ta data nie była szczęśliwa. Co ósma para, która pobrała się w tym czasie, dziś tego żałuje.

Jak podaje The Sun, takie nietypowe badania zostały przeprowadzone w serwisie randkowym IllicitEncounters.com. Rosie Freeman-Jones z portalu tłumaczy: "Pod wpływem ekscytacji, towarzyszącej ślubowi królewskiej pary, wiele par pospieszyło się z małżeństwem. Teraz żałują tej decyzji".

Co ósma para, która wzięła ślub w tym samym roku co książęca para, żałuje tego kroku – takie, szokujące wyniki przyniosła nowa sonda. To nie wszystko - okazało się również, że co dziesiąta żona zaczęła mieć wątpliwości, czy słusznie wyszła za mąż, już pół roku po ślubie.

Badanie wykazało również, co jest najczęstszą przyczyną małżeńskiego kryzysu. Okazało się, że szczęście młodej pary zazwyczaj zakłócał ktoś trzeci. Do zdrady przyznała się ponad połowa mężczyzn i blisko co trzecia kobieta.

(pho)/(sr)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także