Trwa ładowanie...

Kate i William winni plagi rozwodów?

Ich ślubnym splendorem oraz narzeczeńskim i małżeńskim szczęściem zachłystywał się cały świat. Efekty? Opłakane! Ślub Kate i Williama zaowocował wybuchem ślubnego entuzjazmu. Teraz co ósma para, która pobrała się w tym czasie, żałuje powiedzenia sakramentalnego „tak”…

Share
Kate i William winni plagi rozwodów?Źródło: AP
d1qqtz5

Kiedy rok temu na ślubnym kobiercu stanęła królewska para, w ich ślady poszło wiele innych zakochanych osób. Kate i William nie byli jedynymi, którzy w tym dniu przysięgali sobie miłość. Niestety, jak pokazują badania, ta data nie była szczęśliwa. Co ósma para, która pobrała się w tym czasie, dziś tego żałuje.

Jak podaje The Sun, takie nietypowe badania zostały przeprowadzone w serwisie randkowym IllicitEncounters.com. Rosie Freeman-Jones z portalu tłumaczy: "Pod wpływem ekscytacji, towarzyszącej ślubowi królewskiej pary, wiele par pospieszyło się z małżeństwem. Teraz żałują tej decyzji".

Co ósma para, która wzięła ślub w tym samym roku co książęca para, żałuje tego kroku – takie, szokujące wyniki przyniosła nowa sonda. To nie wszystko - okazało się również, że co dziesiąta żona zaczęła mieć wątpliwości, czy słusznie wyszła za mąż, już pół roku po ślubie.

Badanie wykazało również, co jest najczęstszą przyczyną małżeńskiego kryzysu. Okazało się, że szczęście młodej pary zazwyczaj zakłócał ktoś trzeci. Do zdrady przyznała się ponad połowa mężczyzn i blisko co trzecia kobieta.

(pho)/(sr)

d1qqtz5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qqtz5
d1qqtz5