GwiazdyKim jest chłopak Adele?

Kim jest chłopak Adele?

Kim jest chłopak Adele?
Źródło zdjęć: © Eastnews
19.02.2012 10:06, aktualizacja: 22.02.2012 13:47

Adele powiedziała ostatnio, że chce przestać być zgorzkniałą wiedźmą. Wszystko dla Simona Koneckiego, starszego od piosenkarki o trzynaście lat, dyrektora generalnego organizacji charytatywnej Drop4Drop, która zajmuje się dostarczaniem wody do krajów trzeciego świata. Simon Konecki to słusznej budowy facet, a męskości dodają mu gęsta broda i ochrypły głos.

Adele powiedziała ostatnio, że chce przestać być zgorzkniałą wiedźmą. Wszystko dla Simona Koneckiego, starszego od piosenkarki o trzynaście lat, dyrektora generalnego organizacji charytatywnej Drop4Drop, która zajmuje się dostarczaniem wody do krajów trzeciego świata. Simon Konecki to słusznej budowy facet, a męskości dodają mu gęsta broda i ochrypły głos. Adele może czuć się przy nim bezpieczna. Po raz pierwszy oficjalnie pokazali się razem na rozdaniu statuetek Grammy.

Obydwa krążki Adele „19” i „21” były nazywane breakup records. Zarówno single, jak i pozostałe piosenki opowiadały o bólu rozstania, radzeniu sobie z tęsknotą i złością po zerwaniu. Każda z nich była dedykowana byłym chłopakom wokalistki. Jeden z nich pozostał anonimowy, na drugim prasa nie zostawiła suchej nitki.

Czy obecny partner Adele, Simon Konecki, nie obawia się podobnego losu? Piosenkarka twierdzi, że może być spokojny: „Nie zamierzam już nigdy więcej pisać o rozstaniach. To nie tak, że ktoś złamie mi serce, a ja zrobię z tego płytę i uczynię go najbardziej znienawidzonym facetem na świecie. Skończyłam z byciem zgorzkniałą wiedźmą.” - powiedziała w wywiadzie dla amerykańskiego „Vogue'a”.

W show biznesie mówi się jednak, że tylko naprawdę odważny mężczyzna będzie chciał umawiać się z Adele. Ona sama, choć nie zaprzecza skłonnościom do dramatyzowania oraz popadania w skrajności od „kocham cię” do „wynoś się z mojego domu”, twierdzi, że jest świetnym materiałem na żonę. „Zrobiłabym wszystko dla swojego mężczyzny. Potrafię poświecić mu mnóstwo uwagi, świetnie gotuję, jestem zabawna i w przeciwieństwie do większości kobiet... zawsze mam ochotę na seks.” – powiedziała.

Adele i Simon poznali się w zeszłym roku. „Jest wspaniały – mówi o wybranku gwiazda. – Gdyby nie on, nie wiem, jak zniosłabym operację. Dba o mnie i jest ze mnie dumny. Nie obchodzi go, co myślą inni.” To dobrze, bo gdy wyszło na jaw, kto jest partnerem wokalistki, nie obyło się bez plotek i skandalu. Prasa donosiła, że Konecki jest żonaty i ma córeczkę. Jakkolwiek informacja o dziecku jest prawdziwa, to pierwszą wyssano z palca. W jedynym oficjalnym oświadczeniu Adele napisała, że Simon Konecki jest rozwiedziony od czterech lat. Polskich fanów wokalistki dodatkowo zelektryzowało znajomo brzmiące nazwisko Simona. Nie ma jednak potwierdzonych informacji o jego nadwiślańskich korzeniach.

Po rozdaniu Grammy głośno zrobiło się również o przerwie w karierze, podczas której artystka miała skupić się na życiu prywatnym. Jak twierdzi, jej związki rozpadały się również przez nawał pracy. W ostatnich doniesieniach informuje jednak, że przerwy nie będzie i jest gotowa wkrótce wrócić do studia. Czy nowa płyta rzeczywiście będzie odzwierciedleniem stanu ducha szczęśliwie zakochanej artystki?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także