UrodaKosmetyki mineralne

Kosmetyki mineralne

Kosmetyki mineralne
09.10.2008 09:13, aktualizacja: 30.05.2010 15:10

Kosmetyki mineralne zaczynają być coraz bardziej popularne. Największy wybór jest chyba wśród pudrów. Na rynku pojawił się kolejny.

Kosmetyki mineralne zaczynają być coraz bardziej popularne. Największy wybór jest chyba wśród pudrów. Na rynku pojawił się kolejny.

Gosh Pure Minerals to rewolucyjny, nowy puder, stworzony wyłącznie z naturalnych, rozdrobionych na pył minerałów. Pełni funkcję pudru, korektora i podkładu równocześnie.

Jest to fantastycznie lekki puder, który zapewnia doskonałe krycie i długotrwały efekt, nie tworząc przy tym efektu „maski” na twarzy. Doskonale tuszuje niedoskonałości skóry i jednocześnie pozwala skórze oddychać, nie zaburza jej naturalnych procesów życiowych. Dzięki temu, że stworzony jest wyłącznie z minerałów i jest całkowicie pozbawiony olejków, wosków i perfum, może być stosowany nawet przez osoby ze skłonnością do alergii i podrażnień skóry. Odpowiada także oczekiwaniom osób, które cenią zdrowie i naturalne produkty. Gosh Pure Minerals jest bardzo łatwy w użyciu, dzięki jedwabistej konsystencji doskonale się rozprowadza, pozwalając na perfekcyjny makijaż w kilka sekund.

Gosh Pure Minerals może być stosowany samodzielnie jak również w połączeniu z kremem. Najlepszy efekt można uzyskać, nakładając go za pomocą specjalnego pędzla do pudru Gosh Cosmetics. Dostępny w pięciu naturalnych odcieniach: Fair, Natural, Golden, Tan, Warm Tan.

Poj. 10 g
Cena: 44,90 PLN

Źródło artykułu:Informacja prasowa