Trwa ładowanie...
kobieta.wp.pl
18-11-2013 13:42

Kreatywna zemsta

Czasami ludzie, szukając zapłaty za doznaną krzywdę, potrafią do sprawy rewanżu podejść bardzo kreatywnie. Oto kilka najciekawszych i często zaskakujących form odwetu, jakie zaprezentowano w programie „Smak zemsty” na kanale ID.

Kreatywna zemstaŹródło: materiały prasowe
d3ebj8k

Czasami ludzie, szukając zapłaty za doznaną krzywdę, potrafią do sprawy rewanżu podejść bardzo kreatywnie. Oto kilka najciekawszych i często zaskakujących form odwetu, jakie zaprezentowano w programie „Smak zemsty” na kanale ID.

Jak odciągnąć dziecko od komputera? Zastrzelić laptop!
Tak właśnie zrobił ojciec pewnej młodej Amerykanki. Dziewczynka większą część dnia spędzała na portalach społecznościowych. Co gorsza, dawała na nich upust nastoletniemu buntowi, w dość niewybrednych słowach opisując swoją rodzinę. A ponieważ nie reagowała na prośby „wyjścia” z sieci, jej tato zdecydował się w bardzo radykalny sposób dać nauczkę latorośli. Nie dość, że kilkukrotnie przestrzelił jej komputer swoim coltem 45, to filmik dokumentujący całą akcję umieścił na portalu YouTube!

Nie chcą rozpatrzyć reklamacji? Użyj ryby!

Co zrobić, jeśli bank ociąga się z rozpatrzeniem reklamacji? Można pisać kolejne zażalenia albo – tak jak pewien Amerykanin – jednoznacznie dać wyraz swojemu oburzeniu na opieszałość pracowników. Choć trzeba przyznać, że wspomniany jegomość uczynił to w dość… cuchnący sposób.

d3ebj8k

W wynajętej przez siebie skrytce depozytowej schował surowego łososia, a sam wyjechał na długie wakacje. Jak się można domyślić, po kilku dniach smród psującej się ryby skutecznie utrudnił życie pracownikom i klientom banku.

Zemścij się na byłym i… zarób kasę!

Chad i Hillary byli zgraną parą, jednak nie była to miłość na całe życie. Mimo to, gdy kilka lat po rozstaniu kobieta zobaczyła w księgarni książkę podpisaną nazwiskiem byłego ukochanego, w myślach mu pogratulowała. Jej entuzjazm minął w momencie, gdy odkryła, że mężczyzna napisał książkę o niej. Co prawda nie wymienił jej imienia, ale Hillary była przekonana, że jest pierwowzorem bohaterki określanej mianem „dziewczyny z tłustym tyłkiem”.

Gdy opadły pierwsze emocje, kobieta postanowiła, że odpłaci swojemu eks w myśl zasady: „kto mieczem wojuje, od miecza ginie”. Ku zaskoczeniu Hillary jej „książkowa zemsta” okazała się nie tylko słodka, ale i bardzo dochodowa. Jej dzieło szybko stało się bestsellerem. W przeciwieństwie do literackiej próby byłego chłopaka.

Nie zadzieraj z dentystką!

Podobno dobrze jest mieć zaufanego prawnika, fryzjera i dentystę. Trzeba jednak pamiętać, że naciśnięcie na odcisk któremuś z nich może mieć fatalne konsekwencje… Przekonał się o tym pewien Amerykanin imieniem Mark. Zerwał on ze swoją dziewczyną Anną (co ważne – dentystką), bo zakochał się w innej kobiecie. Wydawało mu się jednak, że była sympatia rozumie, że serce nie sługa. Dlatego kiedy Marka zaczął pobolewać ząb, od razu udał się do Anny.

d3ebj8k

Gdy tylko narkoza przestała działać i mężczyzna przejrzał się w lustrze, pojął, że była to najgorsza decyzja w jego życiu… Kobieta usunęła mu bowiem nie tylko zepsuty ząb, ale także wszystkie zdrowe. Co gorsza, nowa dziewczyna Marka nie współczuła swojemu ukochanemu. Dowiedziawszy się, co się stało, zerwała z chłopakiem oznajmiając, że nie zakochała się w nim tylko w… jego uśmiechu.

Wziąć odwet śpiewająco

Gdy dowiadujesz się, że twój idealny mąż jest stalkerem mającym obsesję na punkcie swojej sekretarki, śpiewanie może być ostatnią rzeczą, o jakiej pomyślisz. Ale w przypadku Sim Lawrence było inaczej. Osobisty dramat stał się dla niej impulsem, by zrealizować marzenie o byciu piosenkarką. Kobieta postanowiła dać upust swojemu rozczarowaniu w piosenkach, które wydała na debiutanckiej płycie o bardzo znaczącym tytule: SCANDAL.

Zemsta była tym bardziej dotkliwa, że kobieta promując płytę nie wahała się otwarcie mówić, jakie wydarzenia były inspiracją do powstania krążka. Dodatkowo, by zadbać o dobrą sprzedaż albumu, Sim wykorzystała fakt, że były mąż zostawił jej ich dom. Każdy, kto kupił debiutancką płytę Lawrence, miał szansę wziąć udział w loterii, w której do wygrania była rezydencja warta bagatela 700 000 funtów!

Zemsta może też być.. sexy!

Gdy Taylor dowiedziała się o niewierności swojego chłopaka, zmieniła zamki w drzwiach, czym dała mu do zrozumienia, że nie chce go więcej znać. Jednak kiedy ochłonęła, uświadomiła sobie, że w jej mieszkaniu zostały wszystkie ubrania eks faceta. Dziewczyna postanowiła, że nie spali ich na stosie z pamiątkami, tylko jeszcze na nich zarobi. I w ten sposób cała garderoba byłego znalazła się na popularnym serwisie sprzedażowym.

d3ebj8k

Pomysł Taylor szybko odbił się dużym echem w mediach. A wszystko dlatego, że każdy z ciuchów dziewczyna wyeksponowała na swoim półnagim ciele! Jak później przyznała, seksowna sesja zdjęciowa okazała się idealnym sposobem, by odegrać się na byłym.

[

]( http://investigation.discovery.com/ ) Nie bez powodu mówi się, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Chcesz poznać inne wyrafinowane sposoby zemsty? Oglądaj prowokacyjną serię „Smak zemsty” od 19 listopada, we wtorki, o godz. 21.30 na kanale ID.

Informacja prasowa

d3ebj8k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ebj8k