ycipk-4a294m

Kyle MacLachlan znów agentem Cooperem

Kyle MacLachlan dał do zrozumienia, iż pojawi się w nowych odcinkach serialu "Twin Peaks".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kyle MacLachlan znów agentem Cooperem
(ONS.pl)
ycipk-4a294m

Kyle MacLachlan dał do zrozumienia, iż pojawi się w nowych odcinkach serialu "Twin Peaks". Przypomnijmy, że "Twin Peaks" wraca na antenę Showtime i zostanie wydłużony o 9 nowych odcinków. Twórcy produkcji, David Lynch i Mark Frost, pracują właśnie nad scenariuszem. Oboje zajmą się też produkcją, a ponadto Lynch wyreżyseruje wszystkie premierowe epizody.

Akcja rozgrywać będzie się we współczesnych czasach, a opowieść dostarczyć ma rozwiązania dotychczas niewyjaśnionych kwestii.

Kyle MacLachlan zamieścił na Twitterze wpis, sugerujący, iż znów będzie uwielbiającym kawę agentem Cooperem. - Pora nastawić kawiarkę i znaleźć mój czarny garnitur - napisał aktor, dodając hashtag Twinpeaks.

MacLachlan wcielał się w agenta FBI, Dale'a Coopera, który przyjeżdża od Twin Peaks, by prowadzić śledztwo w związku z morderstwem nastolatki z tamtejszego liceum, Laury Palmer.

Stacja ABC wyemitowała dwa sezony "Miasteczka Twin Peaks" w latach 1900-1991. Lynch nakręcił później długometrażowy film nawiązujący do historii - "Miasteczko Twin Peaks: Ogniu, krocz ze mną" (1992). Nowa wersja "Twin Peaks" doczeka się premiery w 2016 roku.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Kyle MacLachlan znów będzie prawnikiem*

* ''Twin Peaks: Ogniu, krocz ze mną'': David Lynch prezentuje niepublikowany materiał z ''Twin Peaks''*

* Jessica Lange zaśpiewa Lanę Del Rey*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4a294m