Trwa ładowanie...
Megafon.pl
ekranizacja

Leonardo DiCaprio u Alejandro Gonzáleza Inárritu

Leonardo DiCaprio wystąpi w nowym filmie Alejandro Gonzáleza Inárritu "The Revenant".

Share
Leonardo DiCaprio u Alejandro Gonzáleza InárrituŹródło: AFP
d3v0614

Leonardo DiCaprio wystąpi w nowym filmie Alejandro Gonzáleza Inárritu "The Revenant". Obraz powstanie w oparciu o powieść Michaela Punke, "The Revenant: A Novel of Revenge". Akcja książki rozgrywa się w roku 1822. Głównym bohaterem jest myśliwy Hugh Glass, który pewnego dnia zostaje zaatakowany przez niedźwiedzia. Kapitan statku, na którym służył Glass, postanawia zabrać ze sobą ciężko rannego mężczyznę i oddać w ręce lekarzy.

Po drodze okazuje się jednak, że statek tak prędko nie dopłynie do najbliższego miasta. Ponieważ Glass jest w tak ciężkim stanie, że jego śmierć jest prawie pewna, kapitan nakazuje dwóm ze swoich pracowników pogrzebać go w dzikim lesie.

Mężczyźni nie wypełniają polecenia i zamiast zorganizować bohaterowi godny pogrzeb, okradają go i zostawiają samego w puszczy. Ranny Glass nie poddaje się jednak tak szybko. Nie tylko udaje mu się pozostać przy życiu, ale i pokonać trzy tysiące mil w poszukiwaniu ludzi, którzy go porzucili.

Leonardo DiCaprio zagra Glassa.

Scenariusz wyszedł spod pióra Alejandro Gonzáleza Inárritu oraz Marka L. Smitha. Zdjęcia do filmu rozpoczną się we wrześniu. Premierę zaplanowano na 17 października 2015 roku.

DiCaprio ostatnio zagrał w filmie "Wilk z Wall Street".

(Megafon.pl/ma)

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3v0614

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v0614
d3v0614