Ma przerzuty do mózgu. "Bardzo się boję"

Ma przerzuty do mózgu. "Bardzo się boję"

Shannen Doherty znów walczy z rakiem
Shannen Doherty znów walczy z rakiem
Źródło zdjęć: © Getty Images
07.06.2023 13:25, aktualizacja: 07.06.2023 14:10

Shannen Doherty od dłuższego czasu poważnie choruje. W 2015 roku u aktorki zdiagnozowano raka piersi. Od tamtego czasu życie gwiazdy wywróciło się do góry nogami. Doherty przekazała fanom nowe wieści dotyczące stanu zdrowia.

Shannen Doherty w 2015 poinformowała media, że lekarze zdiagnozowali u niej raka piersi. Od tego czasu aktorka regularnie publikuje wpisy na Instagramie, ukazując fanom proces leczenia. Przez pewien czas zaobserwowano u aktorki dużą poprawę. Niestety, rak powrócił. Tym razem z przerzutami.

"To oczywiste, że bardzo się boję"

Na Instagramie gwiazdy przeczytamy, że o przerzutach do mózgu dowiedziała się 12 stycznia 2023 roku po tomografii komputerowej. Niedawno na Instagramie Shannen pojawiło się nagranie obrazujące proces dopasowywania maski, którą nakłada się w trakcie naświetlań. Gwiazda poinformowała fanów, że stan jej zdrowia uległ znacznej zmianie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Mam skrajną klaustrofobię. W moim życiu dużo się działo. Ale mam szczęście, bo opiekują się mną znakomici lekarze. Ale ten strach... To zamieszanie... Tak właśnie może wyglądać rak" - przeczytamy na Instagramie aktorki.

W komentarzach pod wpisem pojawiło się mnóstwo słów otuchy skierowanych zarówno od fanów, jak i przyjaciół aktorki.

Doherty jest po tomografii
Doherty jest po tomografii© Instagram | theshando

Dramatyczna sytuacja aktorki. Kończą się środki na leczenie

Shannen Doherty została pozbawiona ubezpieczenia zdrowotnego. Decyzja została podjęta zgodnie z obowiązującym regulaminem Gildii Aktorów Ekranowych. Ubezpieczenie przysługuje tylko tym artystom, którzy pracują i mają dochód. Aktorka w marcu 2023 roku zwróciła się do prezeski organizacji w tej sprawie.

"Dlaczego nasz związek zawodowy nas opuszcza, gdy nie jesteśmy w stanie pracować z powodów zdrowotnych? Ja i wiele innych osób płaciliśmy składki przez całe życie, a w chwili, gdy potrzebujemy pomocy, odrzuca się nas, bo nie spełniamy obecnych kryteriów. To nie w porządku" - podkreśliła gwiazda w jednym ze wpisów na Instagramie.

Choć przedstawiciele wspomnianej organizacji obiecali, że zajmą się tą sprawą, nadal nie ma żadnej podjętej decyzji.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta