Trwa ładowanie...

Macierzyństwo według Umy Thurman

Uma Thurman bardzo sobie chwali późne macierzyństwo. 42-letnia aktorka w lipcu urodziła swoje trzecie dziecko, owoc związku z Arpadem Bussonem.
Share
Macierzyństwo według Umy Thurman
Źródło: AFP
d3u9acv

Uma Thurman bardzo sobie chwali późne macierzyństwo. 42-letnia aktorka w lipcu urodziła swoje trzecie dziecko, owoc związku z Arpadem Bussonem, ma już także dwójkę dzieci z małżeństwa z Ethanem Hawkiem: 14-letnią córkę i 10-letniego syna.
- Bawią mnie pytania o równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym – mówi Thurman. - Nie istnieje coś takiego. Zawsze mam wrażenie, że robię za mało.

- Wydaje mi się, że całkiem dobrze radzę sobie w domu, ale reszta to wyzwanie; chciałabym i mogę zrobić o wiele więcej – kontynuuje w rozmowie z magazynem Gotham.

- Kiedy zostałam matką jako młoda kobieta (pierwsze dziecko Uma urodziła w wieku 28 lat – przyp. red.), wydawało mi się, że na nic innego nie znajdę czasu. To było przytłaczające doświadczenie. Czułam się winna i bałam się na myśl o powrocie do pracy, czułam się również winna i wystraszona na myśl, że miałabym do niej nie wrócić. Dla młodszych osób macierzyństwo może być obezwładniające, dlatego tak wspaniale jest urodzić dziecko w późniejszym wieku.

(ma)

POLECAMY:

* Uma Thurman znów mamą*

* Uma Thurman wraca do narzeczonego*

* Thurman czasami bywa dziwaczką*

''Nymphomaniac'': Uma Thurman zagra u von Triera

d3u9acv

Podziel się opinią

Share
d3u9acv
d3u9acv