GwiazdyMadonna za mało surową mamą

Madonna za mało surową mamą

Madonna za mało surową mamą
Źródło zdjęć: © AP

29.04.2012 20:13, aktual.: 29.04.2012 20:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Madonna nie była zachwycona, kiedy do mediów trafiło ostatnio zdjęcie jej 15-letniej córki Lourdes palącej papierosa w towarzystwie kolegów.

Madonna znana jest z tego, że jest jedną z najsurowszych mam w świecie show-biznesu. W jej domu nie ma gazet, magazynów i telewizji. Słodycze także nie są mile widziane. Obowiązuje makrobiotyczna dieta. Dlatego kiedy do mediów trafiło ostatnio zdjęcie jej 15-letniej córki Lourdes palącej papierosa w towarzystwie kolegów, piosenkarka nie była zachwycona.

– Nie podobało mi się to – przyznała w wywiadzie dla The Today Show. I dodała: – Nie jestem chyba tak surową mamą, jak być powinnam. Muszę zaostrzyć trochę rygor. Każdego dnia ja i dzieci negocjujemy, ale palenia papierosów nie pochwalam.

Kiedy wytknięto jej, że w swoim najnowszym teledysku do piosenki „Girl Gone Bad” sama zaciąga się papierosem, piosenkarka wyjaśniła: „To był tylko rekwizyt, Lourdes nie brała przykładu ze mnie”.

Dodała także: – Bycie samotną mamą czwórki dzieci, praca w takim wymiarze, jak u w moim przypadku i życie niczym w akwarium, bez żadnej prywatności, to spore wyzwanie. Ale póki co udało mi się przetrwać bez utraty godności czy poczucia humoru.

(ma)

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także