ModaMagda Gessler projektuje ubrania

Magda Gessler projektuje ubrania

Magda Gessler projektuje ubrania
Źródło zdjęć: © Instagram
13.04.2016 12:56, aktualizacja: 18.04.2016 15:55

Znana polska restauratorka Magda Gessler wprowadza rewolucje nie tylko w kuchni, ale również w swojej garderobie. Ostatnio zadebiutowała w nowej roli, a mianowicie stworzyła własną mini kolekcję ubrań. Skąd taki pomysł?

Znana polska restauratorka Magda Gessler wprowadza rewolucje nie tylko w kuchni, ale również w swojej garderobie. Czego dokładnie dotyczy jej nowy pomysł?

Nie od dziś interesuje się modą, ma słabość do wyrazistych stylizacji i żywych kolorów, które doskonale wpisują się w jej barwną osobowość. Gessler postanowiła więc stworzyć własną linię ubrań, które zaprezentowała na łamach dwutygodnika „Viva”.

Specjalnie dla WP Kobieta Magda Gessler opowiedziała o swoim nowym wyzwaniu:

- Od dawna stylizowałam się sama. Co prawda współpracowałam z cenionymi na polskim rynku projektantami. Obecnie jest to Aga Pou oraz stylistka modowa Patrycja Pankiewicz. Uważam, że robią to genialnie! Ale ze względu na to, że mój styl jest ekstrawagancki, moje ubrania są nieco wariackie, szalone i pełne kolorów, postanowiłam tworzyć własne ubrania. Takie, które w pełni do mnie pasują. Które mnie opisują. Do tej pory zawsze przy tworzeniu moich ubrań bazowaliśmy na moich pomysłach. Teraz - w całości zajmuję się też ich powstawaniem. Uwielbiam to! Wiem, w czym się dobrze czuję. Wiem, jaką mam figurę. Jestem malarką i uwielbiam kolory. Moimi ulubionymi markami na rynku są Etro oraz Elie Tahari, a poza tym bardzo lubię styl etno. Modą trzeba się bawić, nie można do niej podchodzić nazbyt poważnie.

Trudno nie zgodzić się z opinią znanej restauratorki. W końcu moda to przede wszystkim przyjemność. Czy podzieli się nią z szerszą klientelą? Przy tej okazji dementujemy plotki, które pojawiły się w niektórych mediach. Z informacji, które otrzymaliśmy od autorki, Magda Gessler szyje dla siebie i jej ubrania nie będą dostępne dla szerszej publiki.