UrodaMakijaż na jesień

Makijaż na jesień

Makijaż na jesień
25.09.2008 09:36, aktualizacja: 30.05.2010 01:17

Choć jesienią nie eksperymentujemy tak chętnie z makijażem jak latem, nie znaczy to, że jesienny look powinien być szary i bezbarwny. Zobacz makijaż w kolorach jesiennych liści.

Choć jesienią nie eksperymentujemy tak chętnie z makijażem jak latem, nie znaczy to, że jesienny look powinien być szary i bezbarwny. Zobacz makijaż w kolorach jesiennych liści.

Do wykonania tego niezwykłego makijażu użyto następujących kosmetyków:

Kolorowy eyeliner Nouba Rainbow nr 55

Interesująca kombinacja niewiarygodnej wariacji kolorów sprawia, że jest to jedyny, unikalny produkt. Eyeliner zakończony cienkim pędzelkiem idealnie podkreśla linię rzęs. Umożliwia precyzyjne wykonanie bardzo cienkiej kreski. Kreska utrwala się błyskawicznie. Zapewnia trwały efekt zmieniając kształt i wyraz oczu.

Podwójny cień Nouba Double Bubble nr 55 i 59

Nowoczesność i innowacyjność formuły cieni podwójnych ułatwia komfortową aplikację, łatwe rozprowadzenie oraz cieniowanie. Niezwykle miękka, jedwabna konsystencja przypomina w dotyku “szyfon”. Wyjątkowa gama mieniących się cieni pozwala wymodelować dowolny kształt oka. Spojrzenie kobiety pozostaje intrygujące zachowując doskonałą harmonię światła i koloru. Mogą być stosowane na sucho i na mokro( w celu uzyskania mocniejszego nasycenia barw ).

Pomadka w płynie o przedłużonej trwałości Nouba Millebaci nr 8

Niezwykła pomadka w płynie o wyjątkowej trwałości, nawilża i wygładza usta. Nadaje intensywny, długotrwały połysk. Pomadka Millebaci to pełen blasku kolor, który nie rozmazuje się i nie pozostawia uczucia lepkości. Lekka na ustach a kolor utrzymuje się cały dzień. Po nałożeniu pomadki odczekać chwilkę w celu utrwalenia. By uzyskać efekt bardziej zdecydowany, powtórzyć aplikację.

Puder sypki rozświetlający Nouba Magic Powder nr 18

Puder rozświetlający do twarzy, szyi i dekoltu. Złote ziarenka i mieniące drobinki nadają skórze wspaniałe refleksy. Jedwabny, nadzwyczaj zmikronizowany podkreśla blask cery.

Źródło artykułu:Informacja prasowa