Trwa ładowanie...

Makijażowy hit - neony!

Neony powróciły na ulice miast. Nie tylko te stare, wyremontowane, które, za sprawą świeżo otwartego Muzeum Neonów będą znowu stylowo świecić. W tym sezonie malujemy się i ubieramy jaskrawo!
Share
Makijażowy hit - neony!
Źródło: Eastnews
dubauyp

Neony powróciły na ulice miast. Nie tylko te stare, wyremontowane, które, za sprawą świeżo otwartego Muzeum Neonów będą znowu stylowo świecić. W tym sezonie malujemy się i ubieramy jaskrawo!

Latem będzie się świecić! Na powiekach, ustach, paznokciach zagoszczą intensywne odcienie żółci, turkusu, pomarańczu i różu. Im bardziej zjadliwe, tym lepiej. I tutaj niespodzianka: neony potrafią być eleganckie! Pod kilkoma warunkami…

Nie mieszaj kolorów na powiekach

Pawie oko nie jest modne. Jeśli się malujesz jaskrawym kolorem, wybierz jeden odcień.

dubauyp

Postaw na minimalizm

I umaluj usta lub oczy. Nie eksperymentuj z zestawieniami typu: czerwone usta – zielone powieki. Jeśli nie jesteś specjalistką, stworzysz mieszankę wybuchową!

Akcent, total look czy color block?

Jeśli postanowiłaś ubierać się neonowo, zapoznaj się z tymi 3 trendami. Możesz nosić tylko jeden neonowy dodatek: np. buty lub torebkę – to będzie stylowy AKCENT. Bardziej wymagający jest TOTAL LOOK – ten zjawiskowy trend polega na połączeniu elementów w jednym kolorze, od stóp (czyli butów) do głów. Jeśli wolisz mieszać kolory, wybierz COLOR BLOCK. Ta modowa tendencja pozwala zestawiać kontrastujące barwy: fiolet, żółty, pomarańcz, etc. Jeśli masz np. gładkie zielone spodnie, połącz je z żółtą, niebieską lub fioletową bluzką. Warunek: tkaniny muszą być jednolicie gładkie.

dubauyp

Bądź konsekwentna

Decydując się na intensywne barwy, wybierz odcienie „z tej samej bajki”. Co to znaczy? Jeśli ubierasz się w zjadliwy róż, połącz go z równie zjadliwą żółcią (nigdy z ciepłym i łagodnym kolorem żółtka). W przypadku, gdy decydujesz się na odcienie, od których nie bolą oczy (np. intensywną zieleń czy czerwień), bądź konsekwentna i nie dokładaj do nich „świecącego” neonowego różu.

(bb)

Więcej na temat makijażu:

* Taki makijaż doda ci lat!*

* Największe wpadki makijażu ślubnego*

* Jaki makijaż dla brunetki? Lato 2012!*

* Makijaż a kolor włosów*

dubauyp

Podziel się opinią

Share
dubauyp
dubauyp