UrodaMakijażowy hit - neony!

Makijażowy hit - neony!

Makijażowy hit - neony!
Źródło zdjęć: © Eastnews

08.08.2012 15:04, aktual.: 01.10.2012 13:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Neony powróciły na ulice miast. Nie tylko te stare, wyremontowane, które, za sprawą świeżo otwartego Muzeum Neonów będą znowu stylowo świecić. W tym sezonie malujemy się i ubieramy jaskrawo!

Neony powróciły na ulice miast. Nie tylko te stare, wyremontowane, które, za sprawą świeżo otwartego Muzeum Neonów będą znowu stylowo świecić. W tym sezonie malujemy się i ubieramy jaskrawo!

Latem będzie się świecić! Na powiekach, ustach, paznokciach zagoszczą intensywne odcienie żółci, turkusu, pomarańczu i różu. Im bardziej zjadliwe, tym lepiej. I tutaj niespodzianka: neony potrafią być eleganckie! Pod kilkoma warunkami…

Nie mieszaj kolorów na powiekach

Pawie oko nie jest modne. Jeśli się malujesz jaskrawym kolorem, wybierz jeden odcień.

Postaw na minimalizm

I umaluj usta lub oczy. Nie eksperymentuj z zestawieniami typu: czerwone usta – zielone powieki. Jeśli nie jesteś specjalistką, stworzysz mieszankę wybuchową!

Akcent, total look czy color block?

Jeśli postanowiłaś ubierać się neonowo, zapoznaj się z tymi 3 trendami. Możesz nosić tylko jeden neonowy dodatek: np. buty lub torebkę – to będzie stylowy AKCENT. Bardziej wymagający jest TOTAL LOOK – ten zjawiskowy trend polega na połączeniu elementów w jednym kolorze, od stóp (czyli butów) do głów. Jeśli wolisz mieszać kolory, wybierz COLOR BLOCK. Ta modowa tendencja pozwala zestawiać kontrastujące barwy: fiolet, żółty, pomarańcz, etc. Jeśli masz np. gładkie zielone spodnie, połącz je z żółtą, niebieską lub fioletową bluzką. Warunek: tkaniny muszą być jednolicie gładkie.

Bądź konsekwentna

Decydując się na intensywne barwy, wybierz odcienie „z tej samej bajki”. Co to znaczy? Jeśli ubierasz się w zjadliwy róż, połącz go z równie zjadliwą żółcią (nigdy z ciepłym i łagodnym kolorem żółtka). W przypadku, gdy decydujesz się na odcienie, od których nie bolą oczy (np. intensywną zieleń czy czerwień), bądź konsekwentna i nie dokładaj do nich „świecącego” neonowego różu.

(bb)

Więcej na temat makijażu:

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także