Trwa ładowanie...
Megafon.pl
matthew mcconaughey
18-11-2012 19:39

Matthew McConaughey marzy o cheeseburgerze

Matthew McConaughey nie może doczekać się końca zdjęć do filmu "The Dallas Buyers Club". Rola, którą w nim kreuje, wymagała bardzo surowej diety. Gdy tylko padnie klaps - zje olbrzymiego hamburgera.

Matthew McConaughey marzy o cheeseburgerzeŹródło: AFP
d4gtty3
d4gtty3

Matthew McConaughey nie może doczekać się końca zdjęć do filmu "The Dallas Buyers Club". Rola, którą w nim kreuje, wymagała bardzo surowej diety. Gdy tylko padnie klaps - zje olbrzymiego hamburgera. Aktor musiał stracić aż niemal 1/4 masy swojego ciała, co wymagało wielomiesięcznej diety i wyrzeczeń. Teraz marzy o hamburgerze - z serem, majonezem, tłustym mięsem.

- Sam go przyrządzę - mówi. - Dopilnuję, by przygotowanie zajęło co najmniej trzy godziny.

Gwiazdor jednak zdaje sobie sprawę, iż powrót do starej wagi nie będzie taki łatwy. - Organy się kurczą, skurczył się mój żołądek - żali się. - Choć nie mogę się doczekać tego cheeseburgera, to wiem, że ciężko będzie mi go zjeść.

d4gtty3

Przypomnijmy, iż w opartym na faktach dramacie McConaughey wciela się w elektryka Rona Woodroofa, który w 1986 roku zachorował na AIDS. Mężczyzna został poinformowany, że nie ma szans na przeżycie, ale nie poddał się. Zamiast tego zagłębił się w świat nielegalnej farmacji i leków niedopuszczonych do użytku, aby spróbować wydłużyć swoje życie i pomóc innym.

W filmie zobaczymy również Jareda Leto, który zagra ekscentrycznego transwestytę chorego na HIV, przyjaciela Woodroofa, a także Jennifer Garner, która wcieli się w lekarkę Eve Saks.

Jean-Marc Vallée ("Młoda Wiktoria") wyreżyseruje projekt na podstawie scenariusza Craiga Bortena i Melisy Wallack.

(Megafon.pl/ma)

d4gtty3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gtty3