GwiazdyMel Gibson nie stracił córki

Mel Gibson nie stracił córki

Mel Gibson nie stracił córki
Źródło zdjęć: © AP

01.09.2011 15:52, aktual.: 02.09.2011 10:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ugodą zakończyła się długa, publiczna sprawa sądowa Mela Gibsona i Oksany Grigoriewej. Przypomnijmy, że od miesięcy Grigoriewa i Gibson walczyli między sobą o prawa do opieki nad 2-letnią córką, Lucią.

Ugodą zakończyła się długa, publiczna sprawa sądowa Mela Gibsona i Oksany Grigoriewej. Przypomnijmy, że od miesięcy Grigoriewa i Gibson walczyli między sobą o prawa do opieki nad 2-letnią córką, Lucią. W środę 31 sierpnia sędzia Peter Lichtman przyznał te prawa obojgu rodzicom. Grigoriewa będzie mogła mieszkać w domu Gibsona w Kalifornii, dopóki Lucia nie ukończy 18. roku życia.

Aktor jednorazowo wypłaci byłej partnerce 750 tysięcy dolarów, a także będzie łożył na córkę. Wysokość alimentów nie będzie różniła się od sumy, jaką Gibson płaci na każde ze swoich pozostałych siedmiorga dzieci.

- Oksana poszła na ugodę, bo zależy jej na dobru Lucii - oświadczył adwokat pianistki. - Lucia była planowanym dzieckiem, bo przez trzy lata Oksana i Mel byli w sobie naprawdę zakochani. Teraz Oksana zamierza skoncentrować się na wychowaniu córki bez korzystania z pomocy opiekunek.

Przypomnijmy, że Gibson i Grigoriewa rozstali się w kwietniu 2010 roku. Jednym z powodów miało być psychiczne i fizyczne znęcanie się Australijczyka nad partnerką.

Dorobek Mela Gibsona zamyka komediodramat "The Beaver".

(ma)

WIĘCEJ O AKTORZE:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także