Trwa ładowanie...

Mischa Barton już nie pije

Mischa Barton udzieliła szczerego wywiadu na temat załamania nerwowego, jakie przeszła w 2009 roku.

Mischa Barton już nie pijeŹródło: AFP
d4dg23y
d4dg23y

Mischa Barton udzieliła szczerego wywiadu na temat załamania nerwowego, jakie przeszła w 2009 roku. Brytyjka zdobyła ogromną popularność z dnia na dzień, kiedy jako 16-latka otrzymała rolę w serialu "Życie na fali". Pieniądze i sława szybko uderzyły jej do głowy.
- Czułam się tak, jak gdyby nagle ktoś nacisnął jakiś guzik - tłumaczy Barton. - Guzik ogromnego zainteresowania wszystkimi aktorami "Życia na fali", szczególnie mną. To był pociąg, z którego nie umiałam wyskoczyć.

- Kiedy jest się młodym, można imprezować, ale wszystko ma swój kres. W 2009 roku przeżyłam głębokie załamane nerwowe spowodowane presją sławy. Nigdy nie miałam skłonności samobójczych - byłam po prostu przepracowana i zdołowana. W głębokiej depresji trafiłam do szpitala psychiatrycznego. To otworzyło mi oczy. Zrozumiałam, że muszę przez jakiś czas pobyć z dala od pracy i rodziny, ale i od całej tej presji. Dziś jestem silniejsza i cieszę się na to, co przyniesie przyszłość.

Przypomnijmy, że w 2007 roku aktorka została aresztowana za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwym i skierowana na przymusowy odwyk. Dziś Barton pozwala sobie na lampkę wina do obiadu, ale zapewnia, że lata picia ma już za sobą.

Dorobek aktorki zamyka horror "A Resurrection".

(Megafon.pl/ma)

d4dg23y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dg23y