Trwa ładowanie...

Misja: wieczór panieński

Co robić na wieczorze panieńskim? Dobrze się bawić i dbać o samopoczucie najważniejszej osoby wieczoru, czyli przyszłej panny młodej. Czego nie robić – lista nie jest długa, ale obejmuje siedem najważniejszych punktów. Ich przestrzeganie zapewni świetną rozrywkę, niezapomniane wrażenia i wspomnienia, które będą cieszyć długo po imprezie. Oto savoir- vivre na wieczór panieński.

Misja: wieczór panieńskiŹródło: Jupiterimages
d4gppfy
d4gppfy

Co robić na wieczorze panieńskim? Dobrze się bawić i dbać o samopoczucie najważniejszej osoby wieczoru, czyli przyszłej panny młodej. Czego nie robić – lista nie jest długa, ale obejmuje siedem najważniejszych punktów. Ich przestrzeganie zapewni świetną rozrywkę, niezapomniane wrażenia i wspomnienia, które będą cieszyć długo po imprezie. Oto savoir- vivre na wieczór panieński.

Kuchenne rewolucje

Jeśli wybieracie się z koleżankami uczcić „ostatni wieczór wolności” w restauracji, uważnie wybierzcie lokal. Uważajcie na promocje – przecenione sushi nigdy nie jest dobrym pomysłem. Nie ryzykujcie też coraz bardziej popularnej opcji: „Jedz i pij do oporu za 20 zł”. W pierwszym przypadku imprezowiczka o delikatnym żołądku może nie wytrzymać desantu ryby drugiej świeżości, w drugim – wszystkie możecie się pochorować z powodu przejedzenia. Elegancko wybrać ulubiony lokal przyszłej panny młodej – to dla niej przecież jest ten wieczór i nie eksperymentować z nowymi miejscami. Choć to wieczór szaleństw – jeśli chodzi o kulinaria, najlepiej stawiać na sprawdzone wcześniej miejsca.

Finanse

Jeśli w ten wieczór zamierzacie balować w kilka osób – złóżcie się, w miarę możliwości, po równo. Oczywiście wyłączając pannę młodą. Najlepiej wcześniej oszacować możliwości finansowe i zaplanować plan imprezy. Opłaca się wcześniej uregulować rachunki, a nie odkładać to na ostatnią chwilę, aby potem w nerwach szukać pieniędzy. Nieuregulowane kwestie finansowe źle wpływają na relaksacyjną atmosferę, mogą powodować zgrzyty i nieprzyjemną atmosferę, a taka w ten wieczór jest wykluczona.

d4gppfy

Panna młoda rządzi

Ten wieczór organizowany jest głównie dla jednej osoby – przyszłej panny młodej. To z myślą o niej szykowany jest wachlarz rozrywek i uciech. Miarą dobrej zabawy jest znajomość charakteru i upodobań Waszej przyjaciółki. Jeśli ona marzy o spokojnym wieczorze w SPA, nie organizujcie, wbrew jej woli, szalonej nocy ze striptizerami. Jeśli chce poszaleć i ruszyć w miasto, nie spędzajcie wieczoru na dwugodzinnym kursie zawijania sushi. Zdrowie panny młodej

Alkohol może rozkręcić imprezę, ale może też ją zwarzyć. W „menu” wieczoru panieńskiego jest wpisany lekki rausz, ale nie pijaństwo. Znacie siebie i swoje możliwości, lecz zasad odnośnie alkoholu na panieńskiej imprezie jest trzy – nie mieszać, pilnować swoich drinków i nie mieć w czubie więcej niż przyszła panna młoda. To ją będziecie musiały odwieźć bezpiecznie do domu, a nie to ona Was eskortować nad ranem.

Bride – sitting

Choć trudno znaleźć polski odpowiednik na to określenie, wszyscy wiedzą, o co chodzi. W ten wieczór „baby – sitting”, czyli pilnowanie nieletnich zmienia się w „bride - sitting”, czyli pilnowanie oblubienicy. Jako dobre przyjaciółki, powinniście uważać na nią w każdej chwili szalonego wieczoru. W takich momentach puszczają hamulce, a np. telefon do narzeczonego, po kilku drinkach, może okazać się złym pomysłem. Podobnie jak zaproszenie na noc barmana albo wpadnięcie w czarną dziurę rozpaczy pt. „Ja nie chcę wyjść za mąż!”

Panom dziękujemy

Wieczór panieński to kobieca impreza: panowie mają swój wieczór kawalerski i nie powinni gościć na Waszym party. Wybuchową mieszankę estrogenu zakłóci przypadkowa obecność pana, który nie chciał rozstać się ze swoją połówką nawet podczas imprezy „Tylko dla dziewczyn”. Faceci na damskim wieczorze mogą wystąpić w charakterze tancerzy go-go, barmanów, kelnerów i kierowców limuzyn. Dopuszczalne jest towarzystwo panów, którzy gustują w mężczyznach i cała masa anonimowych przystojniaków.

Kwaśno – gorzko

Ten wieczór ma być radosny i szalony, dlatego wszystkie swary, niedomówienia i kłótnie starajcie zostawić się za drzwiami lokalu. To naturalne, że nie wszystkie dziewczyny zaproszone na wieczór panieński muszą darzyć się sympatią, ale ze względu na pannę młodą zawieście broń i starajcie się dobrze bawić. Nieelegancko też odmówić zaproszenia na imprezę – ponoć może to przynieść pecha.

d4gppfy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gppfy