ycipk-1j7e0v
Moda na stroje eksponujące talię
Newseria
Moda

Moda na stroje eksponujące talię

Jesienią kobieta ma być pewna siebie, silna, ale i niezwykle kobieca. W modzie królować będą więc stroje eksponujące talię, leginsy oraz koronki i przezroczystości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-1j7e0v

Jesienią w modzie królować będą stroje eksponujące talię, legginsy, koronki i przezroczystości. Kobiety nie powinny też bać się koloru, zwłaszcza niezwykle modnej czerwieni, oraz oryginalnych wzorów, np. moro w wersji różowej.
Jesienią i zimą kobieta przede wszystkim powinna podkreślać talię - zarówno krojem stroju, jak i dodatkami, np. paskami. Na czasie będą zarówno cienkie paseczki w stylu lat 70., jak i grube, rockowe pasy. Nawet wkładając niezwykle modną w nadchodzącym sezonie marynarkę, należy wybierać fason z wcięciem w talii. Wracają także nieobecne przez kilka sezonów golfy - zarówno ciasno przylegające do szyi, jak i obszerne. Modne pozostaną także podkreślające nogi legginsy.

- Tkaniny, które wcześniej były zawłaszczone tylko przez wieczorne wyjścia, np. koronka, wszystkie przezroczystości wchodzą do casualowej mody. I to jest właśnie wyzwanie dla współczesnych kobiet tej jesieni i zimy - mówi Anna Gołębicka z marki Gatta.
W nadchodzącym sezonie nie należy bać się koloru. Królować będzie czerń i wszystkie odcienie szarości, jednak nie zabraknie też intensywnych kolorów, jak czerwień we wszystkich odcieniach: od pomidorowego, przez burgund, aż do wciąż super modnej marsali. Na czasie będzie również niebieski.

ycipk-1j7e0v
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1j7e0v

ycipk-1j7e0v
ycipk-1j7e0v