ycipk-2zmsh6
Moda

Modne dodatki do stanika - strapsy i chokery

Chokery, strapsy, przedłużacze i dodatki do biustonoszy to kolejna z naszych inspiracji. Funkcjonalnie przedłużą i ulepszą tradycyjne ramiączka, odnowią stanik, a przede wszystkim obłędnie podkreślają dekolt. Przedstawiamy najciekawsze strapsy i dodatki do staników – uwaga, bo modeli są setki...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pomysłowe strapsy i przedłużacze dodaje kobiecości nie tylko latem
Pomysłowe strapsy i przedłużacze dodaje kobiecości nie tylko latem (unsplash.com, Fot: Ricardo Mancia)
ycipk-2zmsh6

Modne dodatki do stanika – przedłużacze i chokery

Wystarczy odpiąć ramiączko od swojego biustonosza i wymienić je na ozdobne ramiączko, aby nadać nowy, seksowny wygląd swojemu ulubionemu biustonoszowi lub odświeżyć stary... Wśród strapsów znajdziesz zarówno paski o nieskomplikowanym układzie, w których dodatkowe paseczki odchodzą od środka biustonosza ku górnej części ramiączek, jak też strapsy o bardziej złożonych konfiguracjach i pajęczynowej strukturze.

ycipk-2zmsh6

Oryginalne strapsy mogą być połączone z chokerem do zapięcia na szyi. Mogą mieć paski, łańcuszki i zawieszki, a do kompletu przedłużaczy od biustonosza, możemy też dokupić strapsy na uda.

Najmodniejsze w tym sezonie ozdobne ramiączka warto wybrać w kolorze czarnym. Ramiączka regulowane z ozdobnymi, stylowymi paseczkami przedłużają zwykłe albo całkiem możemy je wymienić. Ciekawym trendem na wiosnę i lato byłokolorowe paseczki, jednak największy wybór strapsów w czerni pasuje do naszego ulubionego koloru bielizny – czerni.

Instagram.com
Podziel się
ycipk-2zmsh6

Jak założyć strapsy i jak je wyregulować?

Możliwość regulacji strapsów służy wygodzie, ale całość musi być przemyślana i dobrze dopasowana. Zwłaszcza strapsy, które okalają piersi, powinny podkreślać ich kształt, ale w żadnym wypadku się w nie nie wpijać ani też nie znajdować się w przypadkowym miejscu.

Aby zamontować strapsy lub inne dodatki do biustonoszy odepnij ramiączka od swojego biustonosza. Dopnij ramiączka do biustonosza, tak aby regulator długości był z tyłu. Następnie przełóż od góry wokół mostka pasek mocujący, który powinien się znajdować dokładnie pomiędzy miseczkami. Ewentualne haczyki na końcu pasków zaczep o tunel lub odpowiednie kółeczko. Na koniec wyreguluj ramiączka i długość paska wokół mostka, szyi i piersi, dopasuj je tak, abyś czuła się komfortowo i aby paseczki dobrze się układały. Jeśli paski są koloru bielizny, mogą przebiegać na lub pod np. łączenia miseczek z przodu. Każde strapsy zakłada się odrobinę inaczej, ale warto poeksperymentować, aby uzyskać seksowny efekt.

ycipk-2zmsh6

Równie efektownie prezentują się paski na udach, choć nie mają funkcji pasa do pończoch, to efekt całego kompletu pasków jest naprawdę niepowtarzalny. To także niedrogi sposób na rewolucję w bieliźnianej szufladzie, bo cały komplet pasków kupimy już za nieco ponad 50 zł.

unsplash.com
Podziel się

Strapsy dla każdej sylwetki – do dużego i małego biustu wyglądają świetnie!

Co ciekawe strapsy stworzono nie tylko dla pań o dużym biuście. Te paski mają tyle modeli, że nawet kobiety o niewielkiej miseczce biustonosza znajdą coś dla siebie. Jeśli jesteś szczupła, w szczególności polecamy strapsy podkreślające dekolt, krzyżującymi się na nim paskami o niewielkiej szerokości, najlepiej maksymalnie do ośmiu milimetrów.

ycipk-2zmsh6

Kształtne piersi można podkreślić za pomocą pasków rozchodzących się tuż nad środkiem miseczki. Dla zwiększenia komfortu większego biustu ramiączka mają szerokość nawet do szesnastu milimetrów.

Instagram.com
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2zmsh6

ycipk-2zmsh6
ycipk-2zmsh6