Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw

Modnie na głowie

Piękna fryzura jest doskonałą ozdobą, ale warto ją odpowiednio urozmaicić, oczywiście zgodnie z najnowszymi trendami. Kapelusze noszone do letnich sukienek, czapeczki, daszki i opaski z reguły podkreślają kobiecą urodę
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Qaqwqwrqw

Piękna fryzura jest doskonałą ozdobą, ale warto ją odpowiednio urozmaicić, oczywiście zgodnie z najnowszymi trendami. Kapelusze noszone do letnich sukienek, czapeczki, daszki i opaski z reguły podkreślają kobiecą urodę.

W obecnym sezonie jest z czego wybierać. Ogranicza nas jedynie fantazja i wyczucie dobrego smaku, choć i odrobina kontrolowanego kiczu nie zaszkodzi. Ważne, żeby czuć się w tym co na głowie dobrze i nie przesadzić z nadmiarem ozdobników.

Romantyczna dusza idealnie zgra się z kapeluszem o wielkim rondzie. W tym sezonie nie ma czegoś takiego jak przesada. Można do woli szaleć z rozmiarami zarówno plecionych jaki i materiałowych nakryć. Najlepiej sprawdza się w zestawieniu ze zwiewną, kobiecą sukienką.

(fot. East News)
Podziel się

Tym paniom, które nie lubią mieć dużo na głowie, projektanci zaproponowali skromniejsze wersje. Niewielkich rozmiarów kapelusiki i czapki także chronią przed słońcem, ale mniej zwracają uwagę, co w niektórych przypadkach jest cechą bardzo pożądaną. Taki dodatek można nosić wszędzie i do wszystkiego, trzeba tylko przemyśleć rodzaj, bo słomkowa panama nie zawsze pasuje do wieczorowej kreacji.

(fot. East News)
Podziel się

Mogą być jedynie ozdobami albo mogą pełnić funkcję podtrzymywania fryzury. Opaski to wygodny i ciekawy sposób na urozmaicenie stylizacji. Nadają jej dziewczęcego charakteru, choć i drapieżne rozwiązania wchodzą w grę. Projektanci chętnie sugerują takie akcesoria: są proste, a przykuwają wzrok.

(fot. East News)
Podziel się

Chusty, wiązane jak turban lub przepaski podbiły wiosenno-letnie wybiegi. Piękne materiały można wykorzystywać na sto różnych sposobów wiążąc wokół głowy wedle uznania. Ciekawy supeł jako wykończenie może być ciekawym szczegółem, jeśli zostanie odpowiednio wyeksponowany. Takie rozwiązanie pasuje zwłaszcza do ubrań w stylu „miejskiego safari”.

(fot. East News)
Podziel się

A to propozycje raczej dla tej bardziej odważnej części kobiet, które lubią zwariowane i ekstrawaganckie rozwiązania. Wianek, kapelusz z dziurami na oczy to tylko część z bogatej oferty domów mody, które jak wiadomo, lubią przełamywać schematy. Ciekawe czy zobaczymy takie pomysły na naszych ulicach.

(fot. East News)
Podziel się

Nakrycia głowy są jednym z najbardziej wdzięcznych dodatków. Nie wymagają wielkiego wysiłku przy dobieraniu ich do reszty ubrań, a potrafią wprowadzić wielkie zmiany w naszym wizerunku. Często wystarczy biała koszulka i piękny kapelusz, by wyglądać nie tylko ładnie, ale zgodnie z najnowszymi trendami.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw