Muzyka na Sylwestra

Muzyka na Sylwestra
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
Agnieszka Krasa

31.12.2018 09:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Muzyka na Sylwestra powinna być dostosowana do gustów uczestników imprezy. Kawałki można wcześniej legalnie ściągnąć z internetu, poprosić gości o jej przyniesienie na nośnikach zewnętrznych albo smartfonach, odpalić specjalną sylwestrową listę na YouTube albo też urządzić huczne karaoke.

Sylwester tematyczny – muzyka na Sylwestra

Sylwester 2018 już tego wieczoru! Od lat w modzie są imprezy tematyczne, podczas których do ogłoszonego gościom sporo wcześniej motywu przewodniego dopasowujemy przebrania, potrawy na Sylwestra, dekoracje mieszkania oraz oczywiście piosenki na Sylwestra. Warto corocznie zmieniać tematykę imprezy, co daje spore pole do popisu podczas planowania stroju na Sylwestra. Zazwyczaj sprawdzają się takie popularne motywy przewodnie, jak lata 20., lata 80., lata 90., boysbandy i girlsbandy, latynoska fiesta, gwiazdy kina, filmy z muzyką w tle, ważne postaci z mijającego roku kalendarzowego czy też bohaterowie głośnych afer ostatnich czasów. Dobrze dobrana muzyka na Sylwestra, dostosowana do tematyki naszej imprezy, pozwoli na spędzenie niezapomnianego wieczoru w gronie najbliższych znajomych i świetną zabawę na parkiecie.

Karaoke na Sylwestra – piosenki na Sylwestra

Sylwestrowe karaoke jest świetnym pomysłem. Nieważne, czy urządzamy imprezę tematyczną czy jest to Sylwester bez przebieranek – karaoke w Sylwestra sprawdzi się doskonale. To również jedna z bardziej lubianych rozrywek naszych rodaków podczas weekendowych wypadów na miasto. Gdy dodamy sobie odwagi odrobiną procentów w płynie, z każdego wychodzi gwiazda sceny muzyki rozrywkowej. Przed sylwestrową nocą można pożyczyć od kogoś specjalny sprzęt do karaoke bądź wypróbować grę typu Star Guitar Heroes z dodatkowym sprzętem muzycznym. Z pomocą przychodzą także liczne strony internetowe, gdzie da się ustawić konkretne utwory z linią melodyczną i rozpocząć śpiewanie. Wcześniej przetestujmy nasze nagłośnienie i przygotujmy zapasowe głośniki na wszelki wypadek.

Domówka w Sylwestra – zadbaj o szczegóły

Lista piosenek na Sylwestra gotowa, potrawy na stole i w lodówce, dekoracje rozwieszone. O czym jeszcze warto pamiętać, organizując domówkę w Sylwestra?

  • Przed nocnymi szaleństwami uprzedź sąsiadów o planowanej imprezie. Nie chcesz przecież przedwcześnie wypraszać gości z powodu wizyty policji, zaalarmowanej przez kogoś z bloku oburzonego głośnymi śpiewami.
  • Sieć bywa zawodna i przy dużym obciążeniu możemy nie mieć dostępu do internetu w Sylwestra. Aby uniknąć przykrych sytuacji i przymusowej ciszy na imprezie sylwestrowej, przygotuj muzykę na płytach CD bądź winylach oraz na zewnętrznym dysku podpinanym do laptopa czy też poproś zaproszonych gości o przyniesienie pendrive z muzyką na Sylwestra.
  • Jeśli masz taką możliwość, zaplanuj sylwestrową potańcówkę w oddzielnym pomieszczeniu, najlepiej w takim, w którym można otworzyć okno i wpuścić nieco powietrza.
  • Zminimalizujesz szkody, jeśli usuniesz z pokoju do tańczenia wszystkie wartościowe przedmioty.
  • Potrawy i drinki na Sylwestra lepiej przechowywać w innym pomieszczeniu.
  • Dywan na podłodze zapobiegnie zniszczeniu parkietu obcasami oraz szpilkami i zapobiegnie poślizgnięciom i upadkom (może jednak zostać zalany jedzeniem lub piciem).
  • Dobrze jest rozdzielić zadania, żeby organizator sylwestrowej domówki nie musiał jednocześnie wpuszczać i zabawiać gości, donosić sałatki na Sylwestra czy napoje, puszczać muzykę oraz miksować koktajle.

Wszystko już gotowe? Pozostaje cieszyć się udaną zabawą sylwestrową do białego rana bez wyrzutów sumienia. Życzymy super Sylwestra ze świetną muzyką do tańca i wspaniałymi wspomnieniami!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także