UrodaNajmodniejsze fryzury 2017

Najmodniejsze fryzury 2017

Najmodniejsze fryzury 2017
Źródło zdjęć: © iStock.com
Edyta Maciejczak

06.07.2017 13:29, aktual.: 08.07.2017 19:37

Znudziła ci się obecna fryzura? Planujesz zasmakować czegoś nowego? Obowiązkowo sprawdź nadchodzące trendy i bądź na topie. Każdy sezon przynosi ze sobą coś nowego. Co jest modne w 2017 roku?

Pojawiło się parę nowości, ale w dalszym ciągu będą królować dobrze wszystkim znane z poprzednich sezonów fryzury. 2017 rok stoi pod znakiem naturalności. Modne fryzury to przede wszystkim takie, które wyglądają, jakby nie wymagały interwencji fryzjera.

Najmodniejsze fryzury 2017 dla krótkich włosów

Wydawałoby się, że krótkie włosy nie pozwalają zaszaleć z fryzurą. Nic bardziej mylnego. Panie preferujące ten styl również mogą zachwycić spektakularnym efektem. W 2017 roku królują zwłaszcza modne asymetryczne fryzury z zaczesaną na bok grzywką. Ponadto na czasie jest irokez oraz wygolone boki po jednej lub dwóch stronach (tak zwany undercut).

Wśród najmodniejszych fryzur 2017 dla włosów krótkich warto także wymienić:

  • pixie (włosy krótkie z tyłu, dłuższe z przodu),
  • chop-chop (mocno postrzępione włosy),
  • shag (mocno pocieniowane włosy z efektem bujnej czupryny).

W 2017 roku warto postawić na oryginalną stylizację grzywki. Szczególnie modne jest ostre cieniowanie, asymetryczność i długość sięgająca poza linię brwi. Przed wykonaniem takiej fryzury warto zasięgnąć rady specjalisty, aby dowiedzieć się, czy będzie ona pasowała do kształtu naszej twarzy.

Modna fryzura z wygolonymi bokami:

Fryzura z wygolonymi bokami i zaczesaną do góry grzywką:

Mocno wygolony kark i modnie wycieniowana grzywka:

Modne fryzury 2017 dla półdługich i długich włosów

W 2017 roku najmodniejsze są długie włosy z przedziałkiem na boku i asymetryczną grzywką. W dalszym ciągu popularne fryzury to te proste i wycieniowane. Do tego grona dołączą także fale i drobne loki w stylu lat 80.

Coraz częściej pojawiają się także fryzury wet look charakteryzujące się mocnym nażelowaniem lub polakierowaniem włosów. Wyglądają, jakby były świeżo po kąpieli. Ta modna fryzura sprawdzi się zwłaszcza latem lub podczas deszczowej aury.

Rok 2017 stawia także na fryzury półdługie. To długość najbardziej kobieca i twarzowa, dlatego włosy do ramion będą w dalszym ciągu na topie. Wśród najmodniejszych fryzur 2017 dla włosów półdługich brylować będą boby, fryzury z grzywką, wspomniany undercut i wszelkie fryzury asymetryczne. Modny pozostanie efekt messy hair – luźne fale lub lekko rozczochrane włosy, pozostające w tak zwanym kontrolowanym nieładzie. Półdługie fryzury, niezależnie od wybranego typu, są modne, kobiece i urocze.

Jedna z najmodniejszych fryzur 2017 - bob:

Najmodniejsze koloryzacje 2017

2017 rok to w dalszym ciągu niesłabnąca popularność koloryzacji 3D. Gwarantuje ona stylowy i naturalny image. Do wyboru jest kilka rodzajów koloryzacji:

  • efektowny flamboyage,
  • standardowy balejaż,
  • subtelne pasemka baby highlights.

Każda opcja to inny efekt. Balejaż lub flamboyage nadadzą wyrazistego kontrastu, a włosy będą się mienić w 3-5 odcieniach. Pasemka będą grubsze, a we flamboyage dodatkowo asymetryczne. Odwrotny efekt można osiągnąć, stosując modne baby highligths, które charakteryzują się delikatniejszym kontrastem i cieńszymi pasemkami. Niezależnie od wyboru koloryzacji, włosy będą wyglądały naturalnie, lekko i zarazem elegancko.

Przykładowy flamboyage:

Przykładowy balejaż:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także