Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
szampon do włosów
02-07-2018 08:54

Naturalna formuła - profesjonalny efekt

Source Essentielle od L'Oréal Professionnel to nowa wegańska gama do pielęgnacji włosów przeznaczona do profesjonalnego użytku w salonie fryzjerskim oraz codziennej pielęgnacji włosów w domu. Charakterystyczna dzięki kwiatom zawartym w pięknych, transparentnych buteleczkach szamponu oraz olejku.

Naturalna formuła - profesjonalny efektŹródło: Materiały prasowe, L'Oréal
d3yogkm
d3yogkm

Laboratoria L'Oréal, tworząc Source Essentielle, musiały zmierzyć się z podwójnym wyzwaniem. Ich ambicją było połączenie nie tylko naturalności i wydajności, ale również inkluzja botanicznych elementów, które są na stałe zanurzone w formule. Gama skomponowana jest z 80-100% wysokiej jakości, naturalnie pozyskiwanych składników.

Marka jest transparentna - na opakowaniach komunikuje zarówno pochodzenie, jak i działanie poszczególnych składników produktów.

Source Essentielle to także wzór zrównoważonej innowacji i konsumpcji, jest pierwszą profesjonalną linią produktów do pielęgnacji włosów, która może być wielokrotnie napełniana w salonie a eko-design opakowania pozwala zminimalizować szkodliwy wpływ na środowisko.

Materiały prasowe, L'Oréal
Źródło: Materiały prasowe, L'Oréal

NATURALNOŚĆ: formuła złożona z 80%-100% wysoko jakościowych składników pochodzenia naturalnego*
TRANSPARENTNOŚĆ: czysta & wegańska formuła zaprojektowana tak, by doskonale zaspokoić wszystkie potrzeby Twoich włosów
PROFESJONALIZM: naturalna pielęgnacja i profesjonalny efekt? Tak! Source Essentielle to nowa formuła bez kompromisów. Satysfakcjonujący rezultat w dwóch prostych krokach: 1. szampon + 2. pielęgnacja.
EKO-MISJA: eko-design szamponu nawiązujący formą do sześcianu umożliwia optymalizację przestrzeni w transporcie, ekspozycji na witrynie i przede wszystkim wielokrotne (3x) uzupełnienie zawartości buteleczki w salonie fryzjerskim przy Shampoo Bar.

d3yogkm

INNOWACJA? TAK! ALE W ZRÓWNOWAŻONY SPOSÓB

Source Essentielle to nie tylko wegański* produkt pochodzenia naturalnego. To także eko-design, który wywiera minimalny wpływ na środowisko i pozwala konsumentom na świadomą konsumpcję dzięki możliwości ponownego uzupełnienia buteleczki szamponem w salonie fryzjerskim.

INTELIGENTNE OPAKOWANIA

Projektowanie w duchu zrównoważonej innowacji w Source Essentielle jest widoczne w każdym aspekcie: zaczynając od pakowania, a kończąc na merchandisingu. Opakowania nieprzypadkowo formą przypominają sześcian, ponieważ umożliwia to zawarcie maksymalnej ilości produktu w minimalnej ilości plastiku.
Taki kształt oznacza też, że produkty mogą do siebie idealnie przylegać i tym samym optymalizować przestrzeń na paletach, w transporcie oraz ekspozycji na witrynie.
Co więcej, ta rozsądna ekspozycja w salonie jest na tyle widoczna, że pozwala zmniejszyć produkcję drukowanych materiałów reklamowych.

d3yogkm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3yogkm