Trwa ładowanie...
d1rogrd
Informacja prasowa
cera

Nawilżanie bez przerwy

Współczesna, niezwykle aktywna kobieta potrzebuje kremu, który zapewni długotrwałe, głębokie nawilżenie jej skóry i uczucie komfortu przez cały dzień, niezależnie od otaczających warunków. Dlatego marka OLAY oddaje w jej ręce krem Active Hydrating, który działa nieprzerwanie przez 24 godziny, głęboko nawilżając skórę i zabezpieczając ją przed utratą naturalnej wilgotności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nawilżanie bez przerwy
(Materiały prasowe)
d1rogrd

Współczesna, niezwykle aktywna kobieta potrzebuje kremu, który zapewni długotrwałe, głębokie nawilżenie jej skóry i uczucie komfortu przez cały dzień, niezależnie od otaczających warunków. Dlatego marka OLAY oddaje w jej ręce krem Active Hydrating, który działa nieprzerwanie przez 24 godziny, głęboko nawilżając skórę i zabezpieczając ją przed utratą naturalnej wilgotności.

Pokolenie „24 godziny”
Aktywna, zdeterminowana i niezależna... Zajmują ją ciągłe wyzwania zawodowe, osobiste pasje, spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Regularnie korzysta z mediów społecznościowych i używa wszystkich dostępnych narzędzi, aby w pełni korzystać z życia – od technologii dostępnych w telefonie komórkowym po najnowsze produkty do pielęgnacji cery. Taka właśnie jest nowoczesna kobieta i to z myślą o niej OLAY zdefiniował Pokolenie 24 godziny – pokolenie, które wymaga więcej i chce decydować o swojej przyszłości.

Pełne korzystanie z życia może jednak odcisnąć piętno na cerze i spowodować, że utrzymanie jej pięknego, zdrowego wyglądu stanie się wyjątkowo trudne. Cera codziennie zmaga się z wieloma wyzwaniami: zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, brakujące składniki diety, długie gorące kąpiele, stosowanie nieodpowiednich produktów – wszystko to może przyczyniać się do jej nadmiernego przesuszenia. Czynników mających negatywny wpływ na skórę jest jednak we współczesnym świecie coraz więcej. Nowoczesna, zabiegana kobieta musi zmagać się z coraz większą ilością zanieczyszczeń miejskich, dymu tytoniowego, klimatyzacją, czy ogrzewaniem. Pod wpływem mnożących się wyzwań i w wyniku przesuszenia, cera może stać się poszarzała, nadwrażliwa, a ponadto może pojawić się nieprzyjemne uczucie ściągnięcia i pieczenia.

d1rogrd

Nawilżanie przez 24 godziny

Tymczasem, nie od dziś wiadomo, że warunkiem piękniej i zdrowej cery jest jej nawilżanie. To właśnie ono jest niezbędne do utrzymania równowagi pomiędzy poszczególnymi funkcjami skóry a procesami zachodzącymi w jej wnętrzu w ciągu całej doby. Ta delikatna równowaga zostaje naruszona w przypadku, gdy poziom wody w skórze pozostaje obniżony przez dłuższy czas. Regularne i długotrwałe nawilżanie pomaga jednak pokonać wszystkie wyzwania i sprawia, że skóra zachowuje piękny i promienny wygląd przez całą dobę.

Rozwiązanie OLAY

Współczesna, aktywna kobieta potrzebuje zatem produktu, który nadąży za jej tempem życia i dostarczy jej skórze intensywnego nawilżenia trwającego przez 24 godziny na dobę.

d1rogrd

To z myślą o niej powstały kremy z linii OLAY Active Hydrating, które działają nieprzerwanie przez 24 godziny i zapewniają głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry. Zawarty w kremach kompleks aktywnie nawilżający pomaga skórze zatrzymać jej naturalną wilgoć, a także stopniowo uwalnia do jej wnętrza substancje nawilżające. W ten sposób odżywia cerę i wzmacnia ją, chroniąc przed nadmiernym wysuszeniem i ułatwiając pokonywanie codziennych wyzwań. Linia OLAY Active Hydrating

Kosmetyki z linii OLAY Active Hydrating zapewniają skórze głębokie nawilżenie chroniąc ją przez cały dzień. Bezpośrednio po ich użyciu, skóra staje się bardziej jędrna i gładka, co daje poczucie komfortu i świeżości. Szybko nawilżają – łatwo wchłaniająca się formuła, opracowana na bazie aktywnych składników nawilżających OLAY, szybko nawilża skórę dostarczając jej również aktywnych składników odżywczych.

Produkty OLAY Active Hydrating pomagają chronić skórę przed wysuszeniem - poprawiają zdolność skóry do zatrzymywania naturalnej wilgoci przez dłuższy czas, wspomagają ochronę przed wysuszeniem, dając uczucie komfortu przez cały dzień.

Produkty z linii OLAY Active Hydrating:

OLAY Active Hydrating Krem na dzień dla cery normalnej i suchej– „szklanka wody” dla skóry, zawiera glicerynę i wazelinę. Krem wnika w skórę chroniąc ją przed utratą naturalnego nawodnienia i ulepszając jej umiejętność utrzymania nawilżenia.

d1rogrd

OLAY Active Hydrating Krem na dzień dla cery wrażliwej - nie zawiera składników zapachowych i barwników; odpowiednie nawilżenie naskórka powoduje usprawnienie funkcji obronnych skóry.

OLAY Active Hydrating Hydro-żel dla cery mieszanej i tłustej – przezroczysty, o lekkiej konsystencji, idealnie się wchłania nie pozostawiając wyczuwalnej warstwy na skórze, nie blokuje porów. Szczególnie zalecany do skóry przetłuszczającej się. Zawiera glicerynę i witaminę B5. OLAY Active Hydrating Emulsja aktywnie nawilżająca dla cery suchej, normalnej i mieszanej - to nowa, ulepszona formuła Beauty Fluid – pierwszego produktu OLAY, stanowiącego serce marki. Zawiera glicerynę, wazelinę i oleje mineralne. Unikalna formuła działa jak nośnik, dostarczając skórze aktywne składniki odżywczo-nawadniające i chroniące ją przed utratą naturalnego nawilżenia. Emulsja ma wyjątkowo lekką konsystencję, więc szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy, by skóra mogła naturalnie oddychać, dlatego jest idealna pod makijaż.

OLAY Active Hydrating Krem na noc - prawdziwy “dzbanek wody” dla spragnionej skóry. Zawiera dużą dawkę gliceryny. Krem pobudza naturalne procesy regeneracyjne naskórka, stopniowo uzupełniając ochronny płaszcz wodno-lipidowy, a także zwiększa zdolność skóry do utrzymania nawilżenia przez dłuższy czas.

Sugerowana cena produktów z linii OLAY Active Hydrating: 16,99 pln

d1rogrd

Podziel się opinią

Share

d1rogrd

d1rogrd