Trwa ładowanie...

Nędzna piosenka Monty Pythona

Do sieci trafiła kolejna nowa piosenka trupy Monty Pythona.
Share
Nędzna piosenka Monty Pythona
Źródło: AFP
d1485q9

Do sieci trafiła kolejna nowa piosenka trupy Monty Pythona. Po "The Silly Walks Song", legendarni komicy opublikowali "Lousy Song". W nagraniu pojawiają się Eric Idle i nieżyjący już Graham Chapman.
- To jedyny całkowicie improwizowany skecz, jaki pamiętam - wspomina Idle. - Graham wszedł do studia, kiedy słuchałem nagranej właśnie piosenki. Myślę, że wyszło bardzo zabawnie.

Utwór zapowiada reedycję płyty "Monty Python Sings". W zestawie pod zmodyfikowanym tytułem "Monty Python Sings (Again)" znajdzie się pięć dodatkowych piosenek. Kompilacja oryginalnie ukazała się w 1989 roku.

W lipcu trupa da w Londynie serię występów, na które bilety wyprzedały się w ekspresowym tempie. Ostatni show, z 20 lipca, będzie pokazywany jako "The Last Night of Monty Python" w 450 kinach w Wielkiej Brytanii i 1500 na całym świecie.

d1485q9

Monty Python to legendarna grupa komediowa założona pod koniec lat 60. W skład zespołu wchodzili Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones i Michael Palin. Największym sukcesem komików był ich autorski serial "Latający Cyrk Monty Pythona", emitowany w stacji BBC od 1969 do 1974 roku. Grupa nakręciła też cztery pełnometrażowe filmy, m.in. "Żywot Briana" (1979) i "Sens życia według Monty Pythona" (1983).

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Show Monty Pythona sprzedany w 43,5 sekundy*

* Monty Python powraca!*

* John Cleese: Londyn już nie należy do Anglików*

d1485q9

Podziel się opinią

Share
d1485q9
d1485q9