Gwiazdy"Nieraz ubieram się sama"

"Nieraz ubieram się sama"

"Nieraz ubieram się sama"
Źródło zdjęć: © AKPA

31.08.2011 15:21, aktual.: 31.08.2011 17:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Krupa zdradza, czy ma stylistę, czy planuje zostać projektantką mody, która stworzy własną linię sztucznych futer. Modelka porównuje też poprzednią i nową edycję popularnego programu "Top Model".

Joanna Krupa zdradza, czy ma stylistę, czy planuje zostać projektantką mody, która stworzy własną linię sztucznych futer. Modelka porównuje też poprzednią i nową edycję popularnego programu "Top Model". Z Joanną Krupą spotkaliśmy się w Sopocie, podczas imprezy Secret Lashes Fashion Show. Rozmowę przeprowadziła Sonia Zawadzka.

Czy biorąc udział w imprezach, prowadząc je, korzystasz z porad stylisty, czy też całą stylizację wybierasz sama?

Nieraz, jeśli coś w sklepie mi się spodoba, to ubieram się sama. Jednak wiadomo, że do takich programów jak „Top Model” mam stylistę, który mi pomaga.

Ostatnio wiele modelek wkracza w świat mody jako projektantki. Jako czynna działaczka organizacji PETA, myślałaś kiedyś nad stworzeniem własnej linii np. sztucznych futer?

Nie, nie jestem za bardzo za sztucznymi futrami, gdyż ostatnio w Ameryce prowadzili badania, gdzie testowali niby sztuczne futra , a wyszło na jaw, że dużo z nich było prawdziwych. Wolałabym, żeby to w ogóle wyszło z rynku. Czy sztuczne, czy prawdziwe, nie są potrzebne. Kobiety mogą być piękne bez nich. Jeśli chodzi o naturalne futra , zwierzęta są obrywane ze skóry, okropnie umierają i dla „fashion” jest to coś ohydnego.

Jak oceniasz drugą edycję „Top Model. Zostań Modelką” w porównaniu do poprzedniej, co się zmieniło?

Wszyscy jurorzy lepiej się znają, jest między nami większa chemia. Na początku było ciężko , żeby się zgrać. Teraz wiemy, jaką każdy ma rolę. Jeśli Marcin lub Dawid coś powiedzą i się pokłócimy, to nie bierzemy tego do serca, tylko wiemy, że jest to program i nie obrażamy się na siebie, jak to się zdarzało w pierwszej edycji.

A co możesz powiedzieć o dziewczynach, które w tym sezonie biją się o upragniony tytuł Top Model?

Jest więcej dziewczyn o pełnych kształtach, bardzo kobiecych, takich jakie mi się podobają. Będzie także dużo „dramy” między dziewczynami, dwie dziewczyny niestety już odeszły z programu, bo złamały zasady, a w życiu trzeba być uczciwym i iść prostą drogą. Dziewczyny były super, mogły daleko zajść, ale takie są reguły.

Z Joanną Krupą spotkaliśmy się w Sopocie, podczas imprezy Secret Lashes Fashion Show.

sz/(kg)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także