Trwa ładowanie...
holderName
Materiał Partnera
promocja

Noc rabatów w Media Expert!

Już dziś 14 grudnia rusza Noc Rabatów. Będzie to okazja do kupienia prezentów w promocji, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym. Jak i kiedy skorzystać z oferty?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Noc rabatów w Media Expert!
(Materiały prasowe)
holderName

Kupując AGD oznaczone w zestawie i używając odpowiedniego kodu rabatowego możesz uzyskać nawet 15% rabatu. Rabaty prezentują się następująco:

*- 5% RABATU przy zakupie 2 wybranych produktów AGD *
*- 10% RABATU przy zakupie 3 wybranych produktów AGD *
*- 15% RABATU przy zakupie min. 4 wybranych produktów AGD *

Promocja Noc Rabatów dotyczy wybranych produktów AGD oznaczonych zawieszką

holderName

Dodatkowo, kupując laptopa lub komputer z procesorami Intel Pentium lub Celeron, otrzymasz pakiet Office 365 Personal oraz program antywirusowy *McAFEE Internet Security 2017. *

Na smartfony również została przygotowana specjalna akcja. W sklepach stacjonarnych będzie można skorzystać ze specjalnej oferty umożliwiającej zakup usługi Mobile Connect lub montażu szkła hartowanego za 1 zł przy zakupie dowolnego smartfona, a na www.mediaexpert.pl kupując określonego smartfona, otrzymasz rabat na dodatkowe akcesoria do Twojego telefonu. W ofercie ponad 1500 dodatków, w tym etui i pokrowce, ładowarki, zestawy bluetooth i szkła hartowane.

Nocy rabatów towarzyszą również inne ciekawe promocje. Między innymi Soundbar w zestawie z TV 30% taniej, która pozwala cieszyć się jakością dźwięku za dużo niższą cenę. Kupując promocyjnego laptopa możesz otrzymać Office 365 Personal oraz program antywirusowy McAFEE lub 500 zł rabatu na zakup akcesoriów. Pomyślano również o graczach, bowiem kupując konsolę XBOX One drugi kontroler kupić można o 20% taniej.

W ofercie setki produktów przecenionych tak, aby odciążyć świąteczny budżet w świątecznym szaleństwie zakupowym. Jak widać, grudniowa Noc Rabatów to świetna okazja na zakupy prezentów dla swoich bliskich. A może i dla siebie?

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName