GwiazdyNowa kobieta w Wirtualnej Polsce!

Nowa kobieta w Wirtualnej Polsce!

Nowa kobieta w Wirtualnej Polsce!
Źródło zdjęć: © WP.PL
Karolina Wierzbińska

09.05.2016 14:09, aktual.: 09.05.2016 22:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jest! Po miesiącach intensywnych prac, spotkań przy kawie i komputerach, sporów o koncept i role, walk o każdy nowy cykl czy temat. Po miesiącach pracowitych weekendów i świąt, na zegarkach i w głowach wszystkich zaangażowanych, wreszcie wybiła godzina zero. Właśnie dla was, świeżo po majówce, pokazujemy Nową Kobietę w Wirtualnej Polsce.

Zmieniłyśmy się totalnie! Od strony wizualnej nasz serwis stał się lekki, przejrzysty i nowoczesny. Łatwo znajdziecie w nim materiały najnowsze oraz te, które cieszą się największą popularnością. W zakładce tematy znajdziecie materiały pogrupowane w najciekawsze obszary takie jak: Moda, Uroda, Ludzie, Smaki czy Design.

Nowa odsłona WP Kobieta to przypieczętowanie dużych zmian, jakie wprowadziliśmy w całej naszej redakcji. WP Kobieta przestała być serwisem prowadzonym przez anonimowych redaktorów. Tworzy ją mocna redakcja, utalentowanych i pracowitych dziennikarek, które są specjalistkami w swoich dziedzinach.

Poszczególne obszary mają świetnych redaktorów prowadzących: [ MODĄ]( zarządza Aleksandra Nagel, [ URODĄ]( Aleksandra Kisiel, [ LUDŹMI]( Ingrid Hintz – Nowosad, [ KUCHNIĄ ]( Magdalena Pomorska, a za materiały WIDEO odpowiada Małgorzata Seider.

Obraz
© Getty Images | Nicholas Buer

Redakcja WP Kobieta to zespół fantastycznych 18 dziennikarek z Gdańska i Warszawy. Jesteśmy kobietami, które kochają swoją pracę. Jeździmy na międzynarodowe konferencje dotyczące praw kobiet, oglądamy i recenzujemy najważniejsze kolekcje, szczerze opiniujemy nowości kosmetyczne, a kuchennie doszkalamy się na warsztatach kulinarnych.

*Moda, Uroda, Ludzie, Smaki, Design *- to miejsca, w których znajdziecie fantastyczne, autorskie teksty, felietony oraz cykle. „Kobieta na zakręcie” to najlepsze reportaże o tym, jak walczymy z własnymi demonami. Nasze dziennikarki jeżdżą po całym świecie, ostatnio odwiedzając Kosowo i zbierając poruszające historie kobiet. „Ze sceny na ulicę” pokazuje, jak światowej sławy muzycy wpłynęli na to co nosiliśmy i wciąż nosimy na co dzień. „Krótka historia mody” to zastrzyk wiedzy o tym wyjątkowo barwnym aspekcie naszego życia, a „Look of the day” to codzienny wyraz uznania działu moda dla najlepiej ubranej gwiazdy. W „Piękne, bo polskie” przedstawiamy historie rodzimych marek kosmetycznych, które przebiły się na trudnym rynku urodowym. Pokazujemy historie inspirujących ludzi, którzy swoją pracowitością i talentem osiągnęli wielkie sukcesy.

Obraz
© East News

Codziennie publikujemy wywiady z fantastycznymi rozmówcami i felietony. W WP Kobieta będziecie mogli przeczytać teskty m.in: Kasi Zielińskiej, Sylwii Chutnik, Anny Dziewit-Meller, Anety Wawrzyńczak, Piotra Szygalskiego czy Tobiasza Kujawy. Do wybranych wywiadów przygotowujemy sesje zdjęciowe, a za tematami na reportaże społeczne jeździmy po całej Polsce.

Obraz
© WP.PL

Przez cały tydzień przygotowujemy się do piątkowego wydania #dziejesienazywo, godzinnego programu, do którego zapraszamy zarówno gwiazdy z pierwszych stron gazet, jak i ludzi, o których Polska zaraz usłyszy.
Dziękuję, że jesteście i że razem z nami świętujecie metamorfozę WP Kobieta.

Obraz
© WP.PL
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także