UrodaNowa linia kosmetyków do opalania

Nowa linia kosmetyków do opalania

Nowa linia kosmetyków do opalania
Źródło zdjęć: © materiały prasowe

30.04.2013 15:40, aktual.: 07.05.2013 14:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa linia kosmetyków do opalania Soraya to produkty promieniochronne z potwierdzonym w badaniach "ex vivo" współczynnikiem ochrony przed wolnymi rodnikami RSF.

Nowa linia kosmetyków do opalania Soraya to produkty promieniochronne z potwierdzonym w badaniach "ex vivo" współczynnikiem ochrony przed wolnymi rodnikami RSF.

Linia słoneczna SORAYA to szeroka gama produktów, dzięki którym możesz bezpiecznie spędzać czas na słońcu i efektywnie chronić swoją skórę, a po kąpieli słonecznej cieszyć się piękną opalenizną i doskonale wypielęgnowanym ciałem. W bogatym portfolio bez trudu znajdziesz kosmetyki dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb, typu karnacji, wrażliwości na słońce oraz stylu życia.

Do serii należą następujące kosmetyki:

- Kosmetyki ochronne o różnych wartościach SPF w formie kremów, balsamów i olejków;
- Kosmetyki ochronne dla dzieci o różnych wartościach SPF;
- Kosmetyki po opalaniu regenerujące i kojące skórę;
- Kosmetyki po opalaniu utrwalające opaleniznę;
- Przyspieszacze opalania.

Dzięki innowacyjnym badaniom i wieloletniemu doświadczeniu kosmetyki do opalania SORAYA to:

- Nowoczesne i bezpieczne receptury, zapewniające skuteczną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB oraz pielęgnację skóry.
- System ochronny oparty na wysokiej jakości fotostabilnych filtrach, zapewniający szeroki zakres ochrony przed promieniowaniem słonecznym, powstawaniem przebarwień oraz poparzeniami.
- Wysoka skuteczność w ochronie przed wolnymi rodnikami, które powstają w wyniku promieniowania UV i powodują procesy starzenia się skóry.
- Pierwsze na Polskim rynku produkty promieniochronne z potwierdzonym w badaniach ex vivo współczynnikiem ochrony przed wolnymi rodnikami RSF.

Badania wykazały, że produkty SORAYA redukują ilość wolnych rodników powstających w skórze w wyniku promieniowania UV nawet o 97 proc., a tym samym, zwiększają bezpieczeństwo podczas opalania i w znacznym stopniu chronią przed procesami fotostarzenia.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także