ODKRYJ SIEBIE
Apart

ODKRYJ SIEBIE

Media, prasa, internet i telewizja prezentują doskonały plan na bycie kobietą doskonałą.
My uważamy, że nie ma na świecie rzeczy nudniejszej niż iluzja doskonałości.
Każda z nas jest inna, wyjątkowa. Żadna idealna, jednocześnie każda piękna na swój własny sposób. Odgrywamy odmienne role w świecie, mamy różne historie do opowiedzenia, odmienne plany i marzenia.
Dużo nas dzieli, łączy jednak najważniejsze - każda z nas jest autentyczna i (NIE!)doskonała - i to właśnie jest w nas DOSKONAŁE!
ODKRYJ SIEBIE!
Razem stworzymy przestrzeń pełną inspiracji, które pomogą nam odzwierciedlać naprawdę to, kim jest i jak czuje się każda z nas, miejsce w którym kobiety czują się naturalnie, dobrze i swobodnie – bez nadęcia, przykrych zaskoczeń i fake’ów.
Inspirujemy i pomagamy z dumą prezentować swoje prawdziwe JA.
Bohaterki własnej autentyczności
Maria Dębska
ODKRYJ SIEBIEPodwójnie wyjątkowy dzień, czyli zaskocz ją w walentynki i uklęknij na jedno kolano

Planujesz oświadczyć się swojej wybrance i zastanawiasz się, jak to zrobić, by wszystko wyszło idealnie? Zbliżające się walentynki są ku temu doskonałą okazją! W końcu nie ma w ciągu roku bardziej romantycznego dnia niż święto miłości. Tylko jak to wszystko zaplanować, żeby ukochana się nie domyśliła i jak wybrać pierścionek? Mamy kilka praktycznych porad.

Katarzyna Sikorska
Magda Lassota
ODKRYJ SIEBIEMożemy więcej niż nam się wydaje. "Chwilami czuję się jak Bear Grylls"

Do 30. roku życia bałam się spać sama. Ktoś musiał być ze mną w tym samym pokoju. Strach mnie obezwładniał i uniemożliwiał funkcjonowanie. Teraz śpię sama w namiocie pośrodku niczego. Jak to możliwe?

Magda Lassota
ODKRYJ SIEBIEPodziękujmy za bezwarunkową miłość. Wybieramy najpiękniejsze prezenty dla babci i dziadka

Prezenty dla babci i dziadka są zawsze dużym wyzwaniem. Jak powiedzieć "kocham cię" komuś, kto był przy nas od najwcześniejszych chwil naszego dzieciństwa, bacznie śledził każdy nasz krok, obsypywał słodyczami i rozpieszczał, gdy rodzice nie widzieli? Z naszym prezentownikiem na pewno znajdziesz podarunki, które rozgrzeją serca dziadków i wywołają w nich szczere wzruszenie.

Agnieszka Małgorzata Adamska
materiały partnera
ODKRYJ SIEBIESymbolika miłości. Jak powiedzieć "kocham cię" w najpiękniejszy sposób?

Idealny prezent na Walentynki? Taki, który nie tylko odzwierciedla nasze uczucia do ukochanej osoby, ale także pokazuje, jak dobrze ją znamy. Biżuteria sprawdza się w tym celu doskonale. Perły, naszyjniki z motywem serca, diamenty i wiele innych efektownych oraz stylowych dodatków to upominki, które wyrażają więcej niż słowa.

Agnieszka Małgorzata Adamska
Justyna Treścińska tworzy biżuterię z kamieni
ODKRYJ SIEBIEWystartowała z biznesem w niepewnych czasach. Jej biżuteria podbija serca kobiet

Zaczęło się od tego, że biżuteria, którą chciała kupić, była za droga. Postanowiła zamówić więc materiały i zrobiła swój pierwszy naszyjnik. Potem tworzyła kolejne, które kupowały koleżanki. To one namawiały ją na otwarcie sklepu. Justyna Treścińska, jak sama o sobie napisała, na co dzień pracuje w tabelkach, ale potrzebuje też "wyżyć" się kreatywnie. Dlatego założyła własną markę biżuterii, która daje jej spełnienie.

Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Biżuteria z historią to prawdziwy skarb. Zdjęcie ilustracyjne
ODKRYJ SIEBIEWeszła w posiadanie 150-letniego naszyjnika. "Kiedyś przekażę go mojej córce"

Przekazywana z pokolenia na pokolenie bądź mająca szczególne znaczenie dla swojego właściciela. Biżuteria z historią to prawdziwy skarb, którym mogą pochwalić się nasze rozmówczynie. Weronika kilka lat temu otrzymała od cioci naszyjnik z turkusów, który ma już ok. 150 lat. - Jako wielbicielka biżuterii muszę przyznać, że od razu wpadł mi w oko - przyznaje.

Aleksandra Lewandowska
Polki odpowiedziały na pytanie, czym według nich jest kobiecość
ODKRYJ SIEBIEPolki odpowiedziały, czy są szczęśliwe i jakimi wartościami się kierują. Badanie BioStat dla Wirtualnej Polski

"Co oznacza dla pani 'kobiecość'?" - zapytano Polki w sondażu przeprowadzonym we współpracy z WP Kobieta od 4 do 8 grudnia 2022 roku przez Centrum Badawczo-Rozwojowe BioStat®. Najmniej ankietowanych wskazało "urodę", najwięcej, bo aż 68,8 proc. "urok osobisty".

Katarzyna Pawlicka
Biżuteria personalizowanaInstagram/juliesfi
ODKRYJ SIEBIEBiżuteria spersonalizowana. Niewielki dodatek z wielką siłą przebicia

Pozwól im mówić. Zawieszki, bransolety, pierścionki i kolczyki zyskały prawo do głosu. Potrafią wyrazić myśli, emocje i to, co siedzi na końcu języka. Wygłaszają monologi i wchodzą w ciekawe dialogi z otoczeniem. Ale co najważniejsze - są środkiem wyrazu, który przemawia w twoim imieniu.

Aleksandra Szablak
Wiele osób przeszkadza brak autentyczności w social mediach
ODKRYJ SIEBIEByli "instagramową parą". Psycholożka odkryła ich mroczny sekret

"Częste karmienie się zdjęciami z »idealnego« życia innych może być triggerem, czynnikiem spustowym kryzysu, ale nie każdego on dotyka. Docieramy do ważnego tematu – co dzieje się w naszym życiu poza Instagramem?" - mówi Angelika Szelągowska-Mironiuk, psycholożka i psychoterapeutka.

Dominika Frydrych