Trwa ładowanie...
dcbh9uz
Informacja prasowa
nowy zapach

Odważysz się wypróbować?

Woda perfumowana JEAN MARC Sweet Fame to zapach, który uwodzi pełnymi głębi nutami, bogatymi w piżmowo-orientalne akcenty. To propozycja wyłącznie dla kobiet przebojowych i odważnych, otwartych oraz czerpiących z życia wszystko to, co najlepsze.
Share
Odważysz się wypróbować?
Źródło: 123RF
dcbh9uz

Ten zapach uwodzi pełnymi głębi nutami, bogatymi w piżmowo-orientalne akcenty. To propozycja wyłącznie dla kobiet przebojowych i odważnych, otwartych oraz czerpiących z życia wszystko to, co najlepsze.

Sweet Fame to najnowszy zapach perfumiarzy JEAN MARC. Fascynuje i uwodzi już samym opakowaniem – krzyczącym kolorami słodkiego różu i dzikiej pomarańczy. To zapach, który zachwyca, dodając energii i sprawiając, że owiana tą mgiełką kobieta czuje się niezwykle kobieco i pociągająco. Taki efekt gwarantuje połączenie zdecydowanych nut orientu i piżma, duetu powodującego, że wodę cechuje absolutna wyjątkowość i unikalność.

Sweet Fame to synonim przepychu, zapach, który opiera się na bogatych mieszankach skomponowanych z najwyższej jakości składników. Urzekające jest tutaj intensywne piżmo, flirtujące z wyszukaną benzoiną i słodyczą nut karmelu. Zapach uzależnia pudrową fakturą, orzeźwioną przez zastosowanie bergamotki oraz czerwonych owoców. Zawarte w nucie serca drzewo sandałowe i kwiaty irysu powodują, że Sweet Fame to propozycja radosna, ciepła, a jednocześnie – pełna naturalnej dzikości, którą ma w sobie każda kobieta.

dcbh9uz

Szczegóły na: www.jeanmarc.com.pl

(fot. Materiały prasowe)
dcbh9uz

Podziel się opinią

Share
dcbh9uz
dcbh9uz