GwiazdyOmar Sharif uderzył fankę

Omar Sharif uderzył fankę

Omar Sharif uderzył fankę
Źródło zdjęć: © AP
28.10.2011 18:16, aktualizacja: 30.10.2011 08:47

Omar Sharif znów nie panuje nad sobą. 79-letni aktor uderzył kobietę... na czerwonym dywanie, podczas festiwalu filmowego w Katarze.

Omar Sharif znów nie panuje nad sobą. 79-letni aktor uderzył kobietę... na czerwonym dywanie, podczas festiwalu filmowego w Katarze. Pochodzący z Egiptu gwiazdor pozował do zdjęć wraz z fanami. W pewnej chwili podeszła do niego kobieta, która także chciała się z nim sfotografować. Wtedy Sharif uderzył ją w twarz i wykrzyczał po arabsku, że ma czekać na swoją kolej.

Niezrażona fanka pozostała na swoim miejscu i z uśmiechem pozowała, gdy Sharif wreszcie zgodził się na zdjęcie. Nagranie natychmiast pojawiło się na największych portalach.

Przypomnijmy, że Sharif w 2003 zaatakował policjanta, a w 2007 - pracownika parkingu, którego raczył nazwać "głupim Meksykańcem". Po ostatnim ze wspomnianych wydarzeń aktor został posłany przez sąd na kurs panowania nad gniewem.

Omar Sharif pamiętany jest z ról w filmach "Lawrence z Arabii" oraz "Doktor Żywago". Jego dorobek zamyka obraz "J'ai oublié de te dire".

(ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl