UrodaOpóźnić proces starzenia

Opóźnić proces starzenia

Opóźnić proces starzenia
18.06.2008 16:55, aktualizacja: 30.05.2010 15:29

Każda kobieta, chciałaby jak najbardziej opóźnić proces starzenia się skóry. Dzięki współczesnym kosmetykom, można wiele w tej sprawie zrobić.

Każda kobieta, chciałaby jak najbardziej opóźnić proces starzenia się skóry. Dzięki współczesnym kosmetykom, można wiele w tej sprawie zrobić.

Liftingujący krem przeciwzmarszczkowy Folacynatm Lirene: Innowacyjna i unikalna receptura kremu wykorzystuje precyzyjnie dobrane składniki aktywne, które w skuteczny sposób głęboko regenerują i odmładzają skórę. Zawarty w kremie kompleks FoliLiftTM – połączenie kwasu foliowego oraz protein pszenicy działa przeciwzmarszczkowo i liftingująco sprawiając, że skóra jest odpowiednio napięta. Folacyna głęboko regeneruje skórę, ułatwia wzrost komórkom i przedłuża ich życie, opóźniając proces starzenia się skóry, a witamina E poprzez synergię z folacyną działa wyjątkowo skutecznie, zabezpieczając skórę przed przedwczesnym starzeniem się. Skóra pozostaje zregenerowana, wygładzona i odpowiednio napięta. Krem można stosować na dzień i na noc. Doskonały również pod makijaż.
poj: 50 ml , cena: 17.90 zł

Regenerujący krem do twarzy i na szyję Folacynatm Lirene: Innowacyjna i unikalna receptura kremu wykorzystuje precyzyjnie dobrane składniki aktywne, które w skuteczny sposób głęboko regenerują i odmładzają skórę. Zawiera kompleks FoliNutriTM – połączenie kwasu foliowego i oleju migdałowego. Folacyna działa przeciwzmarszczkowo i regenerująco, a hialuronian sodu zawarty w formule kremu dba o optymalne nawilżenie oraz ogranicza proces parowania tworząc na powierzchni skóry warstwę ochronną. FitokolagenTM oraz olej migdałowy uelastyczniają skórę nadając jej wyjątkową gładkość i jędrność. Filtry UVA i UVB (SPF 5) eliminują szkodliwy wpływ promieniowania słonecznego. Krem regeneruje, ujędrnia oraz redukuje zmarszczki delikatnej skóry twarzy i szyi. Krem można stosować na dzień i na noc. Doskonały również pod makijaż.
poj: 50 ml , cena: 17.90 zł

Maseczka aktywnie regenerująca Folacynatm Lirene: Innowacyjna i unikalna receptura maseczki zawiera kompleks FoliFirmTM, który jest połączeniem kwasu foliowego i hialuronianu sodu. Folacyna działa przeciwzmarszczkowo, a hialuronian sodu dba o optymalne nawilżenie skóry. Dodatkowo olej z karotki działa antyrodnikowo i sprawia, że nabiera ona naturalnego koloru. Witamina E dzięki synergii z folacyną działa skuteczniej, zabezpieczając skórę przed przedwczesnym starzeniem się. Aby osiągnąć efekt zregenerowanej, elastycznej i jędrnej skóry maseczkę najlepiej stosować dwa razy w tygodniu.
Poj. 75 ml, cena: 14.40 zł

Regenerujący krem pod oczy i na powieki Folacynatm Lirene: W kremie pod oczy został zawarty kompleks FoliOptiTM, czyli połączenie kwasu foliowego i greengrass. FitokolagenTM odżywia, nawilża i napina skórę wokół oczu, a witaminy A i E wpływają na prawidłowy przebieg procesu odnowy naskórka. Zawarte w kremie filtry UVA i UVB (SPF 5) eliminują szkodliwy wpływ promieniowania na skórę. Skóra wokół oczu pozostaje napięta, elastyczna, zregenerowana i odmłodzona. Krem można stosować zarówno na dzień jak i na noc oraz pod makijaż.
poj: 15 ml, cena: 13.50 zł

Źródło artykułu:Informacja prasowa