Trwa ładowanie...

Paprocki & Brzozowski w sieci

Fanki kreacji duetu Paprocki & Brzozowski mogą zacząć świętować…i odkładać pieniądze na zakupy. W sieci ruszył internetowy butki popularnych projektantów. Wielka moda może onieśmielać, więc tego typu rozwiązanie jest genialnym pomysłem. Nie trzeba robić wielkiej wycieczki do salonu, wystarczy kilka kliknięć i można zapoznać się z całą kolekcją.

Paprocki & Brzozowski w sieciŹródło: AKPA
duj4et4
duj4et4

Fanki kreacji duetu Paprocki & Brzozowski mogą zacząć świętować... i odkładać pieniądze na zakupy. W sieci ruszył internetowy butik popularnych projektantów. Wielka moda może onieśmielać, więc tego typu rozwiązanie jest genialnym pomysłem. Nie trzeba robić wielkiej wycieczki do salonu, wystarczy kilka kliknięć i można zapoznać się z całą kolekcją.

W tym roku Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski świętowali dziesięciolecie swojej współpracy. Otwarcie butiku internetowego jest najlepszym ukoronowaniem tego wydarzenia. Projektanci zadbali o różnorodną klientelę. W sklepie można kupić zarówno eleganckie sukienki jak i modne, młodzieżowe T-shirty.

- Coraz więcej osób jest zainteresowanych naszymi ubraniami, nie zawsze jesteśmy w stanie spotkać się z każdym indywidualnie. Dzięki butikowi online chcieliśmy być bardziej dostępni, również cenowo. Przede wszystkim dotrzeć do młodych osób, które kochają modę, a nie zawsze stać ich na wielkie ceny - mówi Mariusz Brzozowski. Adres butiku: www.butik.paprockibrzozowski.com

duj4et4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duj4et4