Trwa ładowanie...
Megafon.pl
penelope cruz
26-07-2010 20:00

Penelope chce zestarzeć się z godnością

Penélope Cruz nie zamierza kłamać na temat własnego wieku. 36-letnia Hiszpanka oświadczyła, że nie podda się presji Hollywood i nie będzie walczyć z naturą.

Penelope chce zestarzeć się z godnościąŹródło: AP
d3rv513
d3rv513

Oto kolejna aktorka, która chce walczyć z absurdalnymi wymogami Fabryki Snów i nie zamierza odmładzać się na siłę. Penelope Cruz oświadczyła ostatnio, że nie zamierza kłamać na temat własnego wieku. 36-letnia Hiszpanka, która właśnie wyszła za mąż za Javiera Bardema, oświadczyła, że nie podda się presji Hollywood i nie będzie walczyć z naturą.

- Nigdy nie skłamię, ile mam lat - zapewnia Cruz. - Wszystkie aktorki, które podziwiam, nie próbowały się odmładzać, ale starzały się z godnością, na przykład Sophia Loren i Audrey Hepburn. Gdy dorastałam, byłam bardzo blisko związana z moimi obiema babciami. Żyły bardzo długo i były piękne aż do najpóźniejszych lat. Kochały życie, a ja widziałam to w ich twarzach. To oczywiste, że moja twarz zmieni się z wiekiem, ale to mi nie przeszkadza. Dobrze jest być starym, bo to znaczy, że jeszcze się nie umarło, prawda? A gdy już się zestarzeję, chcę mieć na tyle godności, aby być z tego dumną i móc szczerze przyznać się do własnego wieku.

Penélope Cruz mogliśmy podziwiać w styczniu 2010 roku w musicalu "Dziewięć - Nine".

d3rv513
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rv513