Trwa ładowanie...

Pięć zmysłów Anji Rubik

Pięć zmysłów i moc, z jaką oddziałują na człowieka i jego życie – to temat najnowszego czwartego już numeru założonego i wydawanego przez Anję Rubik magazynu „25”. Do współpracy nad najnowszym interaktywnym wydaniem, polska topmodelka zaprosiła szereg artystów – fotografów, muzyków, modelek i projektantów, którzy wykorzystują i interpretują zmysły w procesie komunikowania się ze światem i ekspresji własnego „ja”.

Pięć zmysłów Anji RubikŹródło: 25 Magazine
d2u06rn
d2u06rn

„25 Magazine” to periodyk założony i wydawany przez Anję Rubik, prezentujący indywidualne i unikatowe podejście do sensualności i erotyki oraz angażujący najbardziej niezależnych artystów i indywidualności ze świata mody, muzyki i sztuki. Celebruje piękno ludzkiego ciała, nadając erotycznego charakteru zdjęciom, artykułom i tematom, jakie porusza.

Najnowszy, czwarty już numer magazynu to celebracja ludzkich zmysłów, wyzwań i możliwości, jakie stwarzają. Przepiękne sensualne zdjęcia, rozmowy z inspirującymi postaciami, nawet struktura papieru – każdy element numeru został stworzony tak, aby w pełni odkrywać i analizować ludzkie zmysły.

Skąd wziął się pomysł na temat wydania? Oprócz oczywistej i niepodważalnej roli, jaką zmysły spełniają w życiu ludzkim i procesie poznawania świata, Anja Rubik zdradziła w rozmowie z portalem models.com, że jedną z jej inspiracji była powieść fantastyczna Roberta Heinlaina „Obcy w obcym kraju”.

d2u06rn

- To książka science-fiction, ale jej bohater jest niezwykle przywiązany do swoich zmysłów - mówi modelka. - Może to zabrzmieć abstrakcyjnie, ale bohater ten został wychowany na Marsie i wraca na Ziemię i jest zaskoczony tym, jak bardzo wszyscy są tu \"wyłączeni\". On sam ma kompletną kontrolę nad swoim ciałem, postrzega zmysłami wszystko, począwszy od strachu, po ludzkie uczucia. Dostrzega, że ludzie na Ziemi są strasznie nieświadomi.

Do współpracy nad najnowszym numerem Rubik zaprosiła szereg artystów, muzyków, modelek i fotografów, którzy używają różnych zmysłów do wyrażania siebie oraz tego, w jaki sposób postrzegają świat i rzeczywistość, jaka ich otacza.

Wśród autorów znaleźli się m.in. duet fotografów Inez&Vinoodh, Paola Kudacki, modelki Karen Elson i Guinevere van Seenus, japoński artysta Araki, muzycy Woodkid, G-Eazy, Say Lou Lou oraz Chromeo, a także założyciel Byredo Parfums Ben Gorham.

Michalina Murawska

Miała zostać prawnikiem, została dziennikarzem. Absolwentka Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka mody od najmłodszych lat– jej mama twierdzi, że już jako małe dziecko wyrywała i całowała strony z „Burdy”. Bez pamięci zakochana w Nowym Jorku, marzy jej się skromny loft w East Village. Uzależniona od Instagrama i masła orzechowego, wierna fanka wczesnego Allena, Bukowskiego i amerykańskiego hip-hopu. Lubi łamać zasady, więc swojego psa nazywa damskim imieniem.

d2u06rn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u06rn