Blisko ludziPieniądze jako prezent ślubny

Pieniądze jako prezent ślubny

Pieniądze jako prezent ślubny
Źródło zdjęć: © 123RF

05.09.2012 19:45, aktual.: 06.09.2012 13:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Często zamiast prezentów goście wręczają młodej parze "środki na prezenty", czyli odpowiednią sumę pieniędzy. Jeżeli jednak nie podoba się wam wręczanie kopert i czujecie się przy tym nieswojo, może cie się skusić na jakieś inne oryginalne opakowanie. Oto kilka propozycji!

Często zamiast prezentów goście wręczają młodej parze "środki na prezenty", czyli odpowiednią sumę pieniędzy. Jeżeli jednak nie podoba się wam wręczanie kopert i czujecie się przy tym nieswojo, może cie się skusić na jakieś inne oryginalne opakowanie. Oto kilka propozycji! Można banknoty zwinąć w rulonik, przewiązać kolorową kokardką i włożyć do ozdobnego pudełeczka wypełnionego płatkami róż, albo pełnego kolorowych piórek.

Banknoty można również zwinąć w rulonik, przewiązać i włożyć do środka ozdobnego, ślubnego papieru toaletowego. Do tego można dołączyć zabawny, ale uroczy tekst, np. "Taki codzienny, a nie da się bez niego żyć. Zupełnie, jak Wasza miłość". Można też banknoty włożyć do dużego ładnego balonu, zanim się go nadmucha i wręczyć młodym taki balonik wraz z ozdobną szpilką do przebicia.

Z kolei na przyjęciu weselnym wygodnym i estetycznym rozwiązaniem na otrzymane koperty może okazać się dekoracyjna i elegancka klatka lub specjalne pudełko. Jest to dobry pomysł dla osób, które spodziewają się dostać sporo kopert w ramach prezentów ślubnych. Klatkę stawia się w widocznym miejscu, najlepiej blisko pary młodej lub rodziców i - po złożeniu życzeń - goście mogą tam włożyć koperty. Jest to też wygodniejsze dla pana młodego (ewentualnie świadka lub ojca), który nie musi nosić tych kopert w marynarce i wypychać kieszeni.

(bb)

Więcej na temat ślubu:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także