Trwa ładowanie...
dzfs713
Materiał Partnera
miszmasz

PÓŁFINAŁ MISS POLSKI 2019!

Już dziś w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu odbędzie się półfinał Miss Polski 2019.
Podziel się
PÓŁFINAŁ MISS POLSKI 2019!
(Materiały prasowe)
dzfs713

42 półfinalistki, które zostały wybrane w czerwcowym, ogólnopolskim castingu, zaprezentują się zebranej publiczności w Amfiteatrze w kilku odsłonach. Zobaczymy je w sukienkach Adika Collection, Kelly Couronne, Renee, strojach kąpielowych marki Self Collection i na finał w sukienkach Sugarfree.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Spośród wszystkich uczestniczek półfinału, jury konkursu wybierze grupę finalistek, które w grudniu będą konkurować o tytuł i koronę Miss Polski 2019. Podczas tego wieczoru zostaną wręczone również tytuły komplementarne: Miss Internetu oraz Miss Świnoujścia. Ten ostatni tytuł przyznają przedstawiciele miasta.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Wizaż dziewcząt do pokazu przygotują Wariacje Piękna, a o włosy kandydatek zadbają specjaliści z Zaremba International Academy. Choreografię gali Festiwalu Piękna przygotowuje Anna Bubnowska z zespołem, a stylizacje do pokazów i prezentacji Kasia Cygańska.

dzfs713

Wśród gości specjalnych tego wieczoru nie zabranie gwiazd, które również wystąpią na naszej festiwalowej scenie. Maria Niklińska oraz Kowalski to te gwiazdy, które zaśpiewają, Kamila Świerc i Robert Jarek „MYKEE” poprowadzą półfinał, a pośród jury konkursu zasiądzie Olga Buława – Miss Polski 2018, prywatnie mieszkanka Świnoujścia.

Zgrupowanie półfinalistek konkursu odbywa się w obiekcie Bel Mare Resort w Międzyzdrojach. Natomiast pyszną wodę dla finalistek Miss Polski Nastolatek dostarczyła Muszynianka.Gospodarzem Festiwalu Piękna i w ramach niego półfinału Miss Polski 2019 jest Świnoujście.Jednocześnie informujemy, że retransmisję gali półfinałowej Miss Polski 2019 można obejrzeć 16 września na antenie TV4.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
dzfs713

Podziel się opinią

Share
dzfs713
dzfs713