GwiazdyPÓŁFINAŁ MISS POLSKI 2019!

PÓŁFINAŁ MISS POLSKI 2019!

PÓŁFINAŁ MISS POLSKI 2019!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.09.2019 10:59

Już dziś w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu odbędzie się półfinał Miss Polski 2019.

42 półfinalistki, które zostały wybrane w czerwcowym, ogólnopolskim castingu, zaprezentują się zebranej publiczności w Amfiteatrze w kilku odsłonach. Zobaczymy je w sukienkach Adika Collection, Kelly Couronne, Renee, strojach kąpielowych marki Self Collection i na finał w sukienkach Sugarfree.

Obraz
© Materiały prasowe

Spośród wszystkich uczestniczek półfinału, jury konkursu wybierze grupę finalistek, które w grudniu będą konkurować o tytuł i koronę Miss Polski 2019. Podczas tego wieczoru zostaną wręczone również tytuły komplementarne: Miss Internetu oraz Miss Świnoujścia. Ten ostatni tytuł przyznają przedstawiciele miasta.

Obraz
© Materiały prasowe

Wizaż dziewcząt do pokazu przygotują Wariacje Piękna, a o włosy kandydatek zadbają specjaliści z Zaremba International Academy. Choreografię gali Festiwalu Piękna przygotowuje Anna Bubnowska z zespołem, a stylizacje do pokazów i prezentacji Kasia Cygańska.

Wśród gości specjalnych tego wieczoru nie zabranie gwiazd, które również wystąpią na naszej festiwalowej scenie. Maria Niklińska oraz Kowalski to te gwiazdy, które zaśpiewają, Kamila Świerc i Robert Jarek „MYKEE” poprowadzą półfinał, a pośród jury konkursu zasiądzie Olga Buława – Miss Polski 2018, prywatnie mieszkanka Świnoujścia.

Zgrupowanie półfinalistek konkursu odbywa się w obiekcie Bel Mare Resort w Międzyzdrojach. Natomiast pyszną wodę dla finalistek Miss Polski Nastolatek dostarczyła Muszynianka.Gospodarzem Festiwalu Piękna i w ramach niego półfinału Miss Polski 2019 jest Świnoujście.Jednocześnie informujemy, że retransmisję gali półfinałowej Miss Polski 2019 można obejrzeć 16 września na antenie TV4.

Obraz
© Materiały prasowe
Źródło artykułu:Materiał Partnera