GwiazdyPolka w finale Miss Intercontinental

Polka w finale Miss Intercontinental

Polka w finale Miss Intercontinental
Źródło zdjęć: © Różne źródła internetowe / prywatne archiwum IGO-ART

16.12.2013 09:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia Piguła z Łodzi wśród 15 najpiękniejszych kobiet świata! Za nami finał Miss Intercontinental 2013.

Natalia Piguła z Łodzi wśród 15 najpiękniejszych kobiet świata! Za nami finał Miss Intercontinental 2013.

W sobotę, 14 grudnia w Maritim Hotel w Magdeburgu odbył się finał 42. edycji jednego z najstarszych międzynarodowych konkursów piękności – Miss Intercontinental 2013. Polskę reprezentowała Miss Polonia Województwa Łódzkiego i finalistka konkursu Miss Polonia 2012, Natalia Piguła z Łodzi. Finał konkursu w którym wzięło udział ponad 60 kandydatek z całego świata okazał się dla naszej Miss bardzo szczęśliwy.

Decyzją międzynarodowego jury Polka znalazła się w ścisłym, finałowym gronie 15 finalistek wyborów Miss Intercontinental! To ogromne wyróżnienie dla naszego kraju, ponieważ bardzo rzadko udaje się kandydatkom z Polski odnieść sukces na międzynarodowych zawodach. Jest to największy sukces łódzkiej i polskiej reprezentantki w tym roku!

Konkurs wygrała Miss Rosji, Ekaterina Plekhova. Kolejne miejsca zajęły kandydatki z Portoryko, Kolumbii, Filipin i RPA (awans 1 kandydatki z każdego kontynentu). Przyszłoroczny finał konkursu Miss Intercontinental 2014 prawdopodobnie odbędzie się w Rosji.

Natalia Piguła jest studentką Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Od kilku lat pracuje jako modelka. Jej zainteresowania to fotografia, modeling oraz snowboarding. Wymiary naszej Miss to 88-62-92, wzrost 175cm.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także