Trwa ładowanie...
Megafon.pl
hugh jackman
24-04-2013 18:34

Półtora dolara dla Bena Afflecka

Ben Affleck znalazł się w gronie gwiazd, które przyjęły wyzwanie organizatorów międzynarodowej kampanii Live Below the Line. Akcja ma uświadomić światu problemy ludzi żyjących w skrajnej biedzie.

Share
Półtora dolara dla Bena AffleckaŹródło: AFP
dyzg5b3

Ben Affleck znalazł się w gronie gwiazd, które przyjęły wyzwanie organizatorów międzynarodowej kampanii Live Below the Line. Akcja ma uświadomić światu problemy ludzi żyjących w skrajnej biedzie. Akcja realizowana jest m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Spotkała się z żywym zainteresowaniem wielu gwiazd.

Ben Affleck - podobnie jak i inni uczestnicy - będzie musiał wyżywić się za maksymalnie półtora dolara dziennie. Wyzwanie trwa pięć dni.

- To niesamowita kampania - mówi o projekcie inny jego uczestnik Hugh Jackman. - Dzięki niej można lepiej zrozumieć rzeczywistość ludzi, którzy żyją w skrajnej biedzie. Dla 1,4 miliarda ludzi to codzienność - mają tak mało pieniędzy nie tylko na jedzenie i picie, ale również na pokrycie kosztów życia, ubranie - na wszystko. Akcja Live Below the Line ma na celu nie tylko uświadomienie nam tych problemów, ale i zachęca, by coś z tym zrobić. Jestem dumny, iż mogę ją wesprzeć.

Szczegółowe informacje na temat akcji można znaleźć na jej stronie oficjalnej oraz na Facebooku.

(Megafon.pl/ma)

dyzg5b3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyzg5b3
dyzg5b3