ModaPoszedł do lumpeksu. W minutę zarobił krocie

Poszedł do lumpeksu. W minutę zarobił krocie

W lumpeksach można znaleźć prawdziwe perełki
W lumpeksach można znaleźć prawdziwe perełki
Źródło zdjęć: © PAP | Grzegorz Micha�owski
10.02.2022 20:40, aktualizacja: 10.02.2022 20:55

Jeden z użytkowników Tiktoka pochwalił się wyjątkowym zakupem, który nabył w sklepie z tanią odzieżą. Kreatywność mężczyzny przyniosła owoce. - Dość szybko udało mi się znaleźć osobę, która zaoferowała mi 830 funtów - wyjawia w wideo.

- Szybka historia o tym, jak zarobiłem ponad cztery tys. zł w lumpeksie w minutę - chwali się jeden z użytkowników TikToka o pseudonimie "piotrtrojakkk". Mężczyzna wyjawia, że tak sporej kwoty dorobił się dzięki wizycie w sklepie z tanią odzieżą, potocznie zwanym "lumpeksem".

Cztery tys. w minutę?

- Pewnego razu udało mi się znaleźć świetną kurtkę ze Stone Island. Była 20-letnia i dodatkowo nowa z metkami, co tylko podnosiło jej wartość - mówi tiktoker, jednocześnie pokazując swój cenny nabytek.

Mężczyzna niemal natychmiast wpadł na pomysł, by kurtkę odsprzedać. - Zrobiłem kilka bardzo ładnych nagrań i bardzo ładnych zdjęć, tak żeby znaleźć jak najwięcej potencjalnych klientów. Na dodatek kurtka świeciła w ciemności - wyjawia, co również umiejętnie pokazuje na wideo z TikToka.

- Dość szybko udało mi się znaleźć osobę, która zaoferowała mi 830 funtów. Paczkę spakowałem i została wysłana do Anglii. Po odliczeniu kosztów wysyłki zostało mi trochę ponad 4 tys. zł. - podsumowuje i zachęca do odwiedzania lumpeksów, bowiem można znaleźć tam sporo modowych perełek, nie tylko na własny użytek.

Komentarze internautów

"Super, to się nazywa przedsiębiorczość i kreatywność" - zachwyca się jeden z internautów. "W każdej dziedzinie życia trafia się od czasu do czasu rodzynek. Oby jak najwięcej takich okazji" - komentuje kolejny. "Takie perełki w lumpie trafiają się raz na milion" podsumowuje inny.

A czy wy chodzicie do sklepów z tanią odzieżą?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (117)
Zobacz także