Blisko ludziPowiedz: TAK!

Powiedz: TAK!

Powiedz: TAK!
Źródło zdjęć: © magazynwesele.pl/Łukasz Mikuć

05.05.2014 10:06, aktual.: 13.05.2014 12:26

Wasza wspólna historia zaczyna się romantycznie od pierwszego pocałunku, trzymania się za ręce. Później nie raz i nie dwa wkrada się proza życia. I w końcu przychodzi ten moment, kiedy wiecie, że to już ten czas, kiedy jesteście siebie pewni, nadeszła pora oświadczyn.

Wasza wspólna historia zaczyna się romantycznie od pierwszego pocałunku, trzymania się za ręce. Później nie raz i nie dwa wkrada się proza życia. I w końcu przychodzi ten moment, kiedy wiecie, że to już ten czas, kiedy jesteście siebie pewni, nadeszła pora oświadczyn.

To zadanie od zawsze spoczywa na barkach panów, chociaż z biegiem czasu zapewne i tutaj role kiedyś się odwrócą. Ale, póki jesteśmy tu i teraz, organizację romantycznych zaręczyn pozostawmy panom! I tutaj może pojawić się mały problem… Jak je zorganizować?

Tradycyjnie

Żyjemy w XXI wieku, jesteśmy młodzi, pełni szalonych pomysłów. Niby tak bardzo chcemy odciąć się od tego, co stare i niemodne, to nadal tradycyjne oświadczyny budzą w nas sentyment i romantyczne odczucia. Udanie się do domu rodzinnego wybranki, szczególnie dla przyszłego narzeczonego, jest sytuacją stresującą i w zależności od ojca rodu, nieraz trzeba uzbroić się w duże pokłady odwagi. Na pewno nie jedna z nas kobiet po cichu ma nadzieję, że jej mężczyzna okaże się na tyle szarmancki, że (chociażby przez wzgląd na tradycję) zapyta ojca o rękę jego córki. Tradycja – tradycją, ale i tutaj po pierwsze trzeba sobie zadać pytanie, czy o tym właśnie marzy ta jedna jedyna dziewczyna?

Panowie, tak naprawdę miejsce i forma oświadczyn zależy tylko i wyłącznie od tego czego pragnie Wasza połówka. Powinieneś usiąść i zastanowić się co sprawiłoby jej ogromną przyjemność: zaręczyny publiczne w restauracji, romantyczne na zamku o zachodzie słońca, szalony lot balonem czy wyjazd za granicę? Pomysłów jest tyle, ile ludzi, a tymczasem przedstawiamy Wam garść pomysłów.

Ekstrawagancja z pomysłem

Każda kobieta z dumą chciałaby opowiadać, jak wspaniałe były jej zaręczyny. Dobrym pomysłem może być, na pewno sprawdzony przez wiele par, weekend za granicą lub w Polsce. Warto zastanowić się nad Waszym specjalnym miejscem, do którego lubicie wracać lub może oboje chcielibyście w końcu zobaczyć. Tak zorganizowane zaręczyny, na pewno na długo zapadną w pamięć.

Równie nietuzinkowym miejscem na zorganizowanie oświadczyn może być stadion, kino, a nawet rejs czy lot balonem. Odrobina odwagi oraz pomysłowości i z pewnością niejedno będzie można załatwić z obsługą kina czy działem PR stadionu. Dla Was będzie to niezapomniane przeżycie, a dla firm też forma reklamy.

Klasycznie i romantycznie

Kolacja w restauracji, do której przyjechaliście specjalnie zarezerwowaną limuzyną, na miejscu zamówieni muzycy grający waszą ulubioną piosenkę, gwarantuje romantyczny nastrój zaręczynowego wieczoru. Chociaż niekoniecznie zapewni to niespodziankę, gdyż łatwo wtedy domyślić się, że „coś się święci”. Nie bez uroku i osobistego klimatu są zaręczyny w Waszych czterech kątach czy też podczas rodzinnej uroczystości np. Świąt Bożego Narodzenia czy w noc sylwestrową. Otoczeni najbliższą rodziną i przyjaciółmi na pewno przeżyjecie ten dzień szczególnie romantycznie.

Bez względu na miejsce zaręczyn, Panowie nie zapominajcie o najważniejszych dodatkach: kwiatach, przygotowanym wcześniej wyznaniu, uśmiechu. Ten moment powinien być dla Was szczególny, ponieważ decydujecie się spędzić ze sobą resztę życia. Niech przygotowania i prześciganie się w oryginalnych pomysłach, nie przyćmi Wam tego wyjątkowego dla Was dnia.

Oficjalne wydanie internetowe „Magazynu Wesele”: magazynwesele.pl/Paulina Stępień

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także