Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
zakupy

Poznaj program lojalnościowy Tchibo!

Program lojalnościowy TchiboCard to wyjątkowe przywileje, dzięki którym możesz sporo zaoszczędzić. Rabaty na dowolnie wybrane produkty, niższe ceny na bestsellery z aktualnych kolekcji, wyjątkowe promocje i darmowa dostawa przy zakupach na tchibo.pl to tylko niektóre z nich. Sprawdź, dlaczego warto być w Klubie TchiboCard.

Share
Poznaj program lojalnościowy Tchibo!
Źródło: Materiały prasowe
d3lbwcb

Jakie korzyści daje program lojalnościowy TchiboCard?

Korzyści z bycia członkiem Klubu TchiboCard odczujesz już od pierwszych zakupów po zarejestrowaniu się do programu lojalnościowego. Karta lojalnościowa daje następujące przywileje:

Zniżki na dowolnie wybrane produkty. Za każdy wydany podczas zakupów 1 zł otrzymujesz 1 Ziarno. Zebrane Ziarna TchiboCard możesz wykorzystać wymieniając je na zniżki na dowolnie wybrane produkty.

d3lbwcb

Darmowa dostawa. Bez względu na to, ile wyniesie kwota zamówienia internetowego, Tchibo dostarczy Ci je za darmo (oszczędzasz 12,50 zł za dostawę).

Niższe ceny TchiboCard. Co tydzień Tchibo wybiera kilka wyjątkowych produktów z aktualnej kolekcji, które dzięki TchiboCard można kupić taniej.

Specjalne oferty. Zyskujesz dostęp do sezonowych kuponów zniżkowych, a także ofert, dzięki którym jeszcze szybciej uzbierasz dające rabaty Ziarna TchiboCard.

Urodzinowe niespodzianki – po zapisaniu się do Newslettera. Z okazji urodzin otrzymasz e-mailem urodzinowy prezent z kodem kreskowym do wykorzystania zarówno w sklepach jak i na tchibo.pl – zdradzimy tylko, że będzie to miedzy innymi bardzo atrakcyjny rabat na cały asortyment Tchibo.

d3lbwcb

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do Klubu TchiboCard, warto zapisać się do Newslettera wysyłanego mailem i za pośrednictwem SMS-ów. Przychodzące wiadomości będą Cię informować nie tylko o nowych kolekcjach i nadchodzących wydarzeniach, ale także o dedykowanych ofertach i aktualnych promocjach dla posiadaczy kart lojalnościowych. Ponadto, zapisując się do Newslettera, dostajesz 10% rabatu na pierwsze zakupy bez względu na kwotę zamówienia.

Jak zarejestrować się do programu lojalnościowego Tchibo?

Zapisując się do Klubu TchiboCard zyskujesz szereg korzyści przy zakupach zarówno w sklepach Tchibo jak i na tchibo.pl.

Rejestracja do TchiboCard jest bezpłatna i bardzo prosta. Możesz jej dokonać, wypełniając formularz rejestracyjny w dowolnym sklepie stacjonarnym Tchibo, na stronie tchibo.pl pod adresem: https://www.tchibo.pl gdzie znajdziesz też więcej informacji o karcie lojalnościowej Tchibo), albo korzystając z aplikacji mobilnej Tchibo (w App Store lub Google Play).

Po rejestracji, na wskazany adres, otrzymasz pocztą plastikową kartę lojalnościową TchiboCard, ale możesz również zalogować się do konta TchiboCard w aplikacji i korzystać z mobilnej karty lojalnościowej we wszystkich sklepach Tchibo.

d3lbwcb

Jeśli przystępujesz do programu TchiboCard przez stronę tchibo.pl albo aplikację, od razu zakładasz konto do zakupów internetowych, które znacznie ułatwi składanie zamówienia.

Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich benefitów TchiboCard należy wypełnić wszystkie pola w formularzu rejestracyjnym a w szczególności adres e-mail oraz numer telefonu, jak również zaznaczyć zgody na wysyłanie informacji drogą elektroniczną np. w formie Newslettera. Tylko w ten sposób Tchibo będzie mogło wysyłać Ci dedykowane promocje i niespodzianki.

d3lbwcb

Podziel się opinią

Share
d3lbwcb
d3lbwcb