Trwa ładowanie...
d3z5fma

"Pozostawieni" coraz bliżej

Stacja HBO zaprezentowała pierwszą pełną zapowiedź serialu "Pozostawieni" ("The Leftovers").
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Pozostawieni" coraz bliżej
(AFP)
d3z5fma

Stacja HBO zaprezentowała pierwszą pełną zapowiedź serialu "Pozostawieni" ("The Leftovers"). Najnowsza produkcja HBO jest adaptacją wydanego w 2011 roku postapokaliptycznego bestselleru Toma Perrotty - "The Leftovers". Dzieło opowiada o mieszkańcach zwykłej podmiejskiej społeczności, która wiedzie dość komfortowe życie. Do czasu, kiedy nagle traci ponad 100 swoich członków.

Akcja serialu rozpoczyna się trzy lata później, kiedy ludzie nadal odczuwają skutki niewytłumaczalnego zniknięcia. Trudno im odciąć się od tego, co się wydarzyło. Nad chaosem, beznadzieją i traumą stara się zapanować nowy burmistrz, Kevin Garvey.

Głównego bohatera zagra Justin Theroux. Liv Tyler wcieli się w postać Meg, kobiety, która planuje wyjść za mąż, jednak w międzyczasie zostaje zwerbowana przez tajemniczą sektę. W produkcji wystąpią także Amy Brenneman, Christopher Eccleston, Ann Dowd, Carrie Coon, Charlie Carver i Max Carver.

d3z5fma

Za kamerą pilotażowego odcinka stanął Peter Berg. Scenariusz, z pomocą autora literackiego pierwowzoru, napisał współtwórca "Zagubionych" oraz autor fabuły "W ciemność. Star Trek", Damon Lindelof.

Premiera 10-odcinkowego cyklu odbędzie się w niedzielę 29 czerwca na antenie HBO.

(Megafon.pl/ma)

Na zdjęciu: Liv Tyler i Christopher Eccleston w scenie z serialu "The Leftovers"

POLECAMY:

* Sean Bean w nowym serialu twórców "Homeland"*

* Meg Ryan będzie głosem matki*

* Michelle Obama w serialu*

d3z5fma

Podziel się opinią

Share

d3z5fma

d3z5fma