Trwa ładowanie...
Megafon.pl
justin theroux

"Pozostawieni" coraz bliżej

Stacja HBO zaprezentowała pierwszą pełną zapowiedź serialu "Pozostawieni" ("The Leftovers").

Share
"Pozostawieni" coraz bliżej
Źródło: AFP
d1c9ktp

Stacja HBO zaprezentowała pierwszą pełną zapowiedź serialu "Pozostawieni" ("The Leftovers"). Najnowsza produkcja HBO jest adaptacją wydanego w 2011 roku postapokaliptycznego bestselleru Toma Perrotty - "The Leftovers". Dzieło opowiada o mieszkańcach zwykłej podmiejskiej społeczności, która wiedzie dość komfortowe życie. Do czasu, kiedy nagle traci ponad 100 swoich członków.

Akcja serialu rozpoczyna się trzy lata później, kiedy ludzie nadal odczuwają skutki niewytłumaczalnego zniknięcia. Trudno im odciąć się od tego, co się wydarzyło. Nad chaosem, beznadzieją i traumą stara się zapanować nowy burmistrz, Kevin Garvey.

d1c9ktp

Głównego bohatera zagra Justin Theroux. Liv Tyler wcieli się w postać Meg, kobiety, która planuje wyjść za mąż, jednak w międzyczasie zostaje zwerbowana przez tajemniczą sektę. W produkcji wystąpią także Amy Brenneman, Christopher Eccleston, Ann Dowd, Carrie Coon, Charlie Carver i Max Carver.

Za kamerą pilotażowego odcinka stanął Peter Berg. Scenariusz, z pomocą autora literackiego pierwowzoru, napisał współtwórca "Zagubionych" oraz autor fabuły "W ciemność. Star Trek", Damon Lindelof.

Premiera 10-odcinkowego cyklu odbędzie się w niedzielę 29 czerwca na antenie HBO.

(Megafon.pl/ma)

Na zdjęciu: Liv Tyler i Christopher Eccleston w scenie z serialu "The Leftovers"
d1c9ktp

Podziel się opinią

Share
d1c9ktp
d1c9ktp