UrodaProblem z popękanymi naczynkami

Problem z popękanymi naczynkami

Problem z popękanymi naczynkami
Źródło zdjęć: © -sxc.hu

26.05.2009 20:50, aktual.: 06.06.2018 14:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jestem szczupłą, atrakcyjną kobietą a wszystko to co dostałam od natury niestety niweczone jest przez wygląd moich nóg. Mam skłonność do popękanych naczynek i stało się to dla mnie od dłuższego już czasu prawdziwą zmorą.

Jestem szczupłą, atrakcyjną kobietą a wszystko to co dostałam od natury niestety niweczone jest przez wygląd moich nóg. Mam skłonność do popękanych naczynek i stało się to dla mnie od dłuższego już czasu prawdziwą zmorą. Z roku na rok mam ich coraz więcej - na początku tylko na nogach, zaś teraz już pojawiają się na całym ciele. Zastanawiam się co mogę zrobić aby pozbyć się tych szpetnych naczynek. Próbowałam wszelkich maści i tabletek ale nie przyniosły żadnego efektu. Chciałam zapytać czy usuwanie takich pękniętych naczyń krwionośnych jest możliwe i czy jest refundowane przez nfz?

Możliwe jest usunięcie chirurgiczne zmian naczyniowych bądź skleroterapia przez ostrzyknięcie żylaków specjalnym lekiem. Zabiegi na żylaki są refundowane przez NFZ, zapewne więcej informacji uzyska Pani w najbliższej placówce gdzie pracuje chirurg naczyniowy.

Dr n. med Małgorzata Chomicka-Janda, pracuje w IQ Medica Centrum Chirurgii Plastycznej

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także