ycipk-3sbuch
nogi

Problem z popękanymi naczynkami

Jestem szczupłą, atrakcyjną kobietą a wszystko to co dostałam od natury niestety niweczone jest przez wygląd moich nóg. Mam skłonność do popękanych naczynek i stało się to dla mnie od dłuższego już czasu prawdziwą zmorą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Problem z popękanymi naczynkami
(-sxc.hu)
ycipk-3sbuch

Jestem szczupłą, atrakcyjną kobietą a wszystko to co dostałam od natury niestety niweczone jest przez wygląd moich nóg. Mam skłonność do popękanych naczynek i stało się to dla mnie od dłuższego już czasu prawdziwą zmorą. Z roku na rok mam ich coraz więcej - na początku tylko na nogach, zaś teraz już pojawiają się na całym ciele. Zastanawiam się co mogę zrobić aby pozbyć się tych szpetnych naczynek. Próbowałam wszelkich maści i tabletek ale nie przyniosły żadnego efektu. Chciałam zapytać czy usuwanie takich pękniętych naczyń krwionośnych jest możliwe i czy jest refundowane przez nfz?

Możliwe jest usunięcie chirurgiczne zmian naczyniowych bądź skleroterapia przez ostrzyknięcie żylaków specjalnym lekiem. Zabiegi na żylaki są refundowane przez NFZ, zapewne więcej informacji uzyska Pani w najbliższej placówce gdzie pracuje chirurg naczyniowy.

Dr n. med Małgorzata Chomicka-Janda, pracuje w IQ Medica Centrum Chirurgii Plastycznej

ycipk-3sbuch
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3sbuch

ycipk-3sbuch
ycipk-3sbuch