GwiazdyPrywatne Downton Abbey dla Kanye Westa

Prywatne Downton Abbey dla Kanye Westa

Prywatne Downton Abbey dla Kanye Westa
Źródło zdjęć: © AFP
03.12.2013 19:44, aktualizacja: 03.12.2013 21:43

Kanye West chce wybudować na własny użytek replikę dworu znanego z serialu "Downton Abbey".

Kanye West chce wybudować na własny użytek replikę dworu znanego z serialu "Downton Abbey". Raper, wychowujący córkę North z narzeczoną Kim Kardashian, jest wielkim fanem serialu. Musi bardzo lubić serial, skoro zdecydował się wydać 75 milionów dolarów na wybudowanie dworu na wzór tego znanego z "Downton Abbey". Rezydencja powstanie w Los Angeles.

- Zarówno Kanye jak i Kim uwielbiają Wielką Brytanię. Myślą, że to ciekawy i piękny kraj - wyjawia osoba powiązana z parą w wywiadzie dla gazety "The Daily Star". - Kanye jest zafascynowany historią Europy, arystokracji, rodziny królewskiej. Uwielbia oglądać "Downton Abbey" w telewizji i dokładnie w takim miejscu chciałby mieszkać.

Para ponoć przedyskutowała możliwość zamieszkania w Wielkiej Brytanii, ale ostatecznie zdecydowali, że jej część przeniosą do USA. Ich rezydencja Downton będzie prawdziwie rodzinnym miejscem, z kinem, alejami, boiskiem do koszykówki. Przyświeca im cel wybudowania najbardziej spektakularnej rezydencji w historii Los Angeles.

Przypomnijmy, że akcja "Downton Abbey" rozgrywa się w majątku arystokracji angielskiej, w którym mieszka lord Grantham wraz z rodziną oraz służbą. Piąty sezon "Downton Abbey" zostanie wyemitowany jesienią 2014 roku.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl