Trwa ładowanie...
de81kwa

#redaktorzy naczelni „Vogue”

W oczekiwaniu na wrześniowe wydania pisma "Vogue", specjalnie dla Was przejrzeliśmy konta na Instagramie redaktorów naczelnych słynnej biblii mody. Ciekawi Was, czy przemycili jakieś smaczki z tego gorącego wydania? A może po prostu chcecie poznać wszystkich wspaniałych z rodziny „Vogue’a”? Oto oni!

de81kwa
de81kwa

W oczekiwaniu na wrześniowe wydania pisma "Vogue", specjalnie dla was przejrzeliśmy konta na Instagramie redaktorów naczelnych słynnej biblii mody. Ciekawi was, czy przemycili jakieś smaczki z tego gorącego wydania? A może po prostu chcecie poznać wszystkich wspaniałych z rodziny „Vogue’a”? Oto oni!

(fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)

Zaczynamy od Angeliki Cheung, współautorki pięknej biało-złotej okładki „Vogue China” autorstwa samego Mario Testino. Co możemy zobaczyć na jej Instagramie? Oprócz pokazów mody, pięknych ubrań oraz dodatków, dowiecie się, jakie chińskie przysmaki lubi najbardziej, dlaczego interesuje się sportem oraz gdzie najczęściej spędza wakacje.

(fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)

@ysacristan/ (Hiszpania)

de81kwa

Profil Yolandy Sacristan to ogromna porcja filmików live z najgorętszych imprez modowych (nie tylko) w Hiszpanii, więc jeśli chcecie zobaczyć najciekawsze momenty z wybiegów, koniecznie zajrzyjcie na jej konto! Poza tym znajdziecie tam mnóstwo zdjęć ze spotkań z przyjaciółmi czy rodziną (ma piękną córkę @clauantu) oraz wszystko, co jest związane z „Vogue” - wystawy, bankiety i okładki nowych wydań.

(fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)

@priya_tanna/ (Indie)

Redakcja indyjskiego „Vogue’a” bardzo dużo pracuje, szczególnie podczas wtorkowych statusów. Nie brakuje jej jednak dystansu i poczucia humoru, co widać na zdjęciach na profilu samej redaktor naczelnej. Priya Tanna oprowadzi was również po kulinarnych zakątkach Indii, przedstawi zespół swoich współpracowników oraz pokaże najpiękniejsze zabytki.

(fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)

@kellytalamas/ (Meksyk oraz Latynoamerykanie)

de81kwa

Kelly Talamas jest miłośniczką pięknych dodatków - na jej profilu można podejrzeć ciekawe zegarki, buty oraz mnóstwo torebek. Czym zaskoczy was naczelna „Vogue Mexico”? Garścią ciekawych inspiracji w postaci zdjęć, którym nie brakuje humoru oraz pięknymi pamiątkami, z jakimi wraca z każdej podróży. Polecamy bardzo!

(fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)

@karinswerink/ (Niderlandy)

Naczelna Karin Swerink w tym numerze postawiła na urodę modelki @hammamimaan oraz kolorowy kombinezon od Diora. To połączenie robi ogromne wrażenie. Czego dowiemy się o redaktor naczelnej z jej Instagrama? Przede wszystkim, jak łączy swoje życie zawodowe z rodzinnym (ma małego synka - przyp. red.). Wszystkie zdjęcia z tagiem #perrealexander są przeurocze!

(fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)
de81kwa

W tym sezonie, Kullawit Laosuksri zachwyca się urodą pięknych brytyjskich modelek! Ten wielki esteta i wizjoner przyjaźni się z wieloma projektantami m.in. Diane Von Furstenberg oraz Olivierem Rousteing. Aby poprawić sobie humor w poniedziałki (oraz innym) zakłada kolorowe dodatki, np. żółte mokasyny.

(fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)

Na Instagramie Emmanuelle Alt niestety nie dowiemy się, jak przebiegała praca nad wrześniowym numerem. Mimo to, chętnie zaglądamy na jej profil w poszukiwaniu paryskiego stylu i szyku. Również dlatego, że redaktorka często umieszcza tam starsze modowe fotografie oraz smaczki z backstage’ów.

(fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)

@alexandravogue/ (Wielka Brytania)

de81kwa

Alexandra Shulman już na początku sierpnia pokazała jedną stronę z wydania brytyjskiego, prezentując nowy rozkład na fullpage’u. Oprócz tego jednego zdjęcia, na jej Instagramie macie szansę przyjrzeć się zwykłemu życiu redaktor naczelnej oraz jej pracy na co dzień z backstage’u. Na jej profilu nie brakuje również zdjęć z pierwszych rzędów z najlepszych pokazów!

Anna Guzek
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Na co dzień accountka w jednej z warszawskich agencji. Z mediami społecznościowymi związana zawodowo od trzech lat.

de81kwa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de81kwa