Trwa ładowanie...
d1xdod8
Informacja prasowa
być jak modelka

Rexona w nowym programie „Być jak modelka”

Podziwiamy je na pokazach mody, oglądamy na wielkich billboardach i na reklamach w magazynach. Wiele z nas marzy albo marzyło, by zostać jedną z nich. Ale czy świat modelingu rzeczywiście wygląda tak, jak go sobie wyobrażamy? W odpowiedzi na to pytanie pomoże nam program „Być jak modelka”, emitowany w niedziele od 19.02 w WP.tv. Sponsorem programu jest marka Rexona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rexona w nowym programie „Być jak modelka”
(Materiały prasowe)
d1xdod8

Program „Być jak modelka” to dokument, który przybliża środowisko polskich modelek i krok po kroku prowadzi nas przez różne aspekty branży związanej z modelingiem. Głównymi bohaterkami serialu są zarówno dziewczyny startujące w zawodzie, jak i znane twarze.

Moda zaczyna się wtedy, kiedy kobieta chce wyglądać pięknie i czuć się komfortowo – w takie przesłanie wierzy Rexona i dlatego towarzyszy bohaterkom serialu zarówno w ich pracy na pokazach mody, w czasie zdjęć w studiu fotograficznym, jak i na co dzień.

W świecie modelingu kolory czarny i biały są bardzo popularne. Modelki na wszystkie castingi, jak i na co dzień chodzą ubrane w czarne lub białe ubrania, aby się nie wyróżniać. Rexona chroni białe ubrania przed żółtymi plamami, a czarne przed białymi śladami. Marka Rexona stoi po stronie wszystkich kobiet i troszczy się o nie w każdej sytuacji. Stąd ukłon w stronę widzów programu, dla których przygotowano specjalny konkurs. Aby wziąć w nim udział wystarczy wysłać swoje zdjęcie w czarno-białej stylizacji. Na zwycięzców czekają bony na zakupy w Zalando.

Więcej o konkursie: http://bycjakmodelka.wp.pl/konkurs

Serial emitowany jest w niedziele o godz. 18.00 w telewizji WP.
Na powtórki zapraszamy w soboty o godz. 18.00.

d1xdod8

Podziel się opinią

Share

d1xdod8

d1xdod8